FC Háje

Rozpis tréninků - zima

Rozpis tréninků - zima
Přinášíme vám zimní rozpis tréninkových jednotek.

Ročník 2013

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova

Ročník 2012

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Čtvrtek: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2011

Pondělí: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2010

Středa: 16:30 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek: 16:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2009

Úterý: 16:30 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 16:00 - 17:30 Háje UMT.

Pátek: 16:00 - 18:00 ZŠ Mendelova

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 16:00 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2007

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového Vítězství 1554 (Skupina 1)

16:00 – 17:15 ZŠ Mendelova (Skupina 2)

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT. (po jarních prázdninách)

Ročník 2006

Pondělí: 17:15 - 18:45 ZŠ Mendelova

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006 (Draci)

Pondělí: 15:30 - 16:45 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2004

Pondělí: 18:00 - 19:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT.

Starší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT.

Muži

Úterý: 18:30 – 19:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.


pondělí 7.1.2019 | Klub | Přečteno: 253

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

18.1.2019, 17:00, Šeberov UMT.
Čestlice – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
19.1.2019, 08:30, HJM - Květňák
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2013)
19.1.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Vyžlovka
Turnaj
19.1.2019, 08:30, Kostelec n. Č. l.
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
19.1.2019, 10:05, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Turnaj
19.1.2019, 13:30, Kostelec n. Č. l.
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
19.1.2019, 15:30, Junior Strašnice UMT.
Poděbrady – FC Háje
Starší žáci B (2005)
20.1.2019, 08:30, Háje UMT.
Kunice – FC Háje
Turnaj
20.1.2019, 09:30, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2011)
20.1.2019, 13:15, Háje UMT.
Vyžlovka – FC Háje
Turnaj
20.1.2019, 16:15, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2010)
20.1.2019, 16:25, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Turnaj
20.1.2019, 16:30, Hamr Braník hala
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
20.1.2019, 18:15, Háje UMT.
FC Háje – Slivenec
Muži A
25.1.2019, 18:00, Xaverov UMT
Xaverov – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
26.1.2019, 08:30, Háje UMT.
Junior – FC Háje
Turnaj
26.1.2019, 09:00, Motorlet hala Lužiny
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)