Mladší přípravka B

Ml.žáci přípravka - 13.kolo FK Dukla - FC Háje 1:1 (0:1)

Za krásného počasí jsme v neděli 4.5.2008 dorazili na stadion Dukly Praha. Z důvodu stavby UMT jsme nehráli na tréninkovém hřišti, které se přestavuje, ale kluci okusili trávu na hlavním stadiónu.

Od úvodních minut jsme byli aktivnější, ale na dostřel k brance jsme se dostali až v páté minutě a hned z toho byla branka. Soupeř nedůrazně odkopl míč z vlastní šestnácky, kde se ho zmocnil Sovička a střelou z pravé strany překonal brankáře 0:1. Poté se hra odehrávala většinou na soupeřově polovině. V osmé minutě se na hranici pokutového území uvolnil Nezbi, ale soupeřova brankáře nechal vyniknout.
Z následujícího rohu jsme mohli pojistit své vedení, ale Fíla radši před balonem uhnul a Novy netrefil odkrytou branku. O necelé dvě minuty později šel z pravé strany opět Sovička, ale jeho střela skončila bohužel na tyči a následná dorážka v náruči gólmana. Od pátnácté minuty se hra vyrovnala a do první šance se dostal i soupeř. Míla včasně vyběhl a soupeři vzal klid v zakončení - ten přestřelil. Potom se k sólu z půlky hřiště(do kterého jej vyslal krásnou přihrávkou Novy)dostal Nezbi, udělal kličku brankáři, ale prázdnou branku z hranice desítky netrefil. Následovalo ještě několik menších šancí, ale bohužel jsme další branku nepřidali a tak se šlo do kabin za stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme hůř vstoupit nemohli !!! Soupeř po 30 vteřinách od zahájení druhého poločasu vyrovnal gólem po naší hrubé chybě na půlce hřiště. Kluci byli v tu chvíli jako opaření. Hra z naší strany byla v této době hodně neurovnaná, na štěstí toho soupeř nevyužil. Až po deseti minutách jsme opět zařadili vyšší rychlostní stupeň a natlačili se k soupeřově brance. Vytěžili jsme několik rohových kopů, ale branka byla pro nás zakletá. V patnácté minutě druhého poločasu se Nezbi dostal do zakončení přes obránce, ale brankář byl opět pozorný. Následovalo ještě několik šancí z naší strany( Adam z hranice šestnáctky trefil pouze do gólmana, Luky v pádu netrefil odkrytou branku, a když už Radek gólmana Dukly překonal, tak ho zastoupil obránce, který balón letící do brány odkopl).
V poslední minutě se do 100% šancí dostali obě mužstva. Na naší straně zahrával trestný kop Nezbi, když jeho střelu gólman pouze vyrazil před sebe, ale nenašel se nikdo kdo by míč do prázdné branky dorazil. No a na druhé straně se soupeř po našem špatném odkopu od branky dostal ke střele z hranice pokutového území, ale Míla jeho střelu vyrazil a tak utkání skončilo 1:1.

Sestava : Zábranský - Sedláček, Lipert (Král), Kloboučník, Novák - Svěchota, Orlich, Zelinka, Sova(Rašplička) - Muchna (Jelen), Nezbeda (Kec).