Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Mrazivý víkend nezabrzdí zimní ligu na Hájích! Neděle navíc bude ve znamení Háje Cupů mladších přípravek.

Během celé zimní ligy se vždy můžete občerstvit v naší kantýně!

Sobota 26.01.:

8:30 Junior – Mladší žáci B (2007)

10:05 Čestlice – Dukla JM

11:40 Podolí – St. A Ml. Žáci (2005+2006)

13:15 Modřany – Vyžlovka

14:50 Vestec – Vyžlovka

16:25 Hrusice – Kunratice

Neděle 27.01.:

8:30 Cholupice – Mladší žáci A (2006)

10:05 Vestec B – Jesenice

11:40 Bohnice – Sparta dívky

13:15 Radim – Kunice

14:50 Modřany – Psáry

16:25 Nusle – Dolní Chabry

Na jiných hřištích naše hráče můžete také podpořit.

Pátek 25.01.:

18:00 Xaverov – Mladší žáci A (2006)

Sobota 26.01.:

9:00 Turnaj Motorlet – Mladší přípravka A (2010)

9:00 Turnaj ročníku 2009 – Starší přípravka B (2009) (ZŠ Květnového vítězství 1554)

11:30 Čelákovice – Mladší žáci A (2006)

13:30 Tempo – Starší přípravka B (2009)

Neděle 27.01.:

8:25 Turnaj Říčany – Starší přípravka A (2008)

9:00 Háje Cup – Mladší přípravka B (2011) (Sportovní hala Jedenáctka)

10:00 Dukla – Starší přípravka A (2008)

13:00 Háje Cup – Mladší přípravka A (2010) (Sportovní hala Jedenáctka)


pátek 25.1.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 250

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.4.2019, 10:15, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Muži A
21.4.2019, 17:00, Písnice T.
TJ Sokol Písnice – FC Háje
Muži B
27.4.2019, 10:30, Troja T.
Troja – FC Háje
Muži A
27.4.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci A (2004)
27.4.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 10:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
St. a Ml. žáci (2005+2006)
28.4.2019, 12:00, Březiněves
Březiněves – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 12:30, Hrdlořezy T.
Bohemians – FC Háje
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 13:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci A (2006)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 14:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Barrandov
Starší přípravka A (2008)
28.4.2019, 15:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:15, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší žáci A (2004)
28.4.2019, 15:30, Chaplinovo nám.
Barrandov – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Cholupice
Starší přípravka B (2009)