Mladší přípravka B

St. Přípravka "B" - 18.kolo Dolní Měcholupy-FC Háje 2:2 (1:1), 19. kolo FC Háje-Čechie Dubeč 7:1 (5:0)

St. Přípravka "B" - 18.kolo   Dolní Měcholupy-FC Háje 2:2 (1:1), 19. kolo  FC Háje-Čechie Dubeč 7:1 (5:0)
Ve dvou zápasech odehraných během 5 dnů jsme povinných 6 bodů nezískali .....

Ve čtvrtek, za krásného slunečného počasí, jsme zavítali do Dolních Měcholup. Předešlé zápasy tohoto soupeře vzbuzovaly respekt, ale my jsme chtěli získat všechny body.

Od začátku zápasu jsme se do soupeře zakousli a bylo otázkou času, kdy vstřelíme první gól. Ten se podařilo vsítit Kubovi v 7 minutě z přímého kopu 0:1. Soupeř pak pomalu začal vystrkovat růžky a po hrubé chybě obrany dokonce ve 13 minutě vyrovnal 1:1. To byl pro naše kluky velký šok a do konce poločasu ke vstřelení gólu již nedošlo.

Od začátku druhého poločasu jsme opět soupeře zatlačili a na jejich branku se valila jedna šance za druhou, ale brankář a obrana odolávali. Naopak ve 33 minutě opět naše obrana udělala další hrubku a soupeř trestal 2:1. Kluci se nevzdali a bojovali, nakonec se úspěch dostavil ve 35 minutě, kdy po pěkné kombinaci vstřelil gól Tomáš 2:2. Náš tlak trval dál, ale branku jsme již nevstřelili a my na jaře ztratili první (a doufám že i poslední) dva body.

Tento zápas jsme vyhráli na převahu, na rohy, na tyčky, na střely, ale zápas skončil remízou. Škoda že rozhodčí nenastavil cca 2 minuty za neustálé polehávání a ošetřování hráčů soupeře ve 2 poločase a naopak zápas ukončil 2 a půl minuty před koncem řádné hrací doby.

Druhý zápas jsme odehráli na domácí půdě, proti předposlednímu celku tabulky. První poločas byl zcela v naší režii a skóre se v prvním poločase nakonec zastavilo na 5:0. Ve druhém poločase dostala šanci ukázat své umění i celá lavička, ale mnoho nepřesvědčila. Soupeř nás zatlačil a podařilo se mu i skórovat. Nakonec jsme druhý poločas vyhráli 2:1 a celkem jsme utrpěli vítězství se skórem 7:1.

Příští zápas zavítáme na půdu Třeboradic a ve vší úctě k soupeři, očekáváme jasné vítězství. Naopak náš největší soupeř Admira má před sebou dva velmi těžké zápasy, proti Žižkovu a proti Dolním Měcholupům, a v těchto zápasech by nějaký bodík ztratit mohl.