FC Háje

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Zimní liga na Hájích je přibližně ve své polovině. V neděli večer navíc můžete na domácím hřišti vidět druhé přípravné utkání mužů.

Během celé zimní ligy se vždy můžete zahřát v naší kantýně!

Sobota 02.02.:

11:40 Modřany – Bohnice

13:15 Vyžlovka – Junior

14:50 Dukla JM – Vestec B

16:25 Mladší žáci B (2007) – Čestlice

Neděle 03.02.:

8:30 Starší žáci B (2005) – Radim

10:05 Jesenice – Modřany

11:40 Kunratice – Vestec

13:15 Vyžlovka – Podolí

14:50 Mladší žáci A (2006) – Hrusice

16:25 St. a Ml. žáci (2005+2006) – Cholupice

18:15 Muži A – Kbely

Na jiných hřištích naše hráče můžete také podpořit.

Pátek 01.02.:

18:00 Mladší žáci A (2006) – Zeleneč (zimní liga Xaverov)

Sobota 02.02.:

12:00 Starší žáci B (2005) – Střešovice (zimní liga Junior)

Neděle 03.02.:

8:30 Starší přípravka A (2008) – Turnaj Kostelec nad Černými lesy

9:00 Běchovice – Mladší žáci A (2006) (zimní liga Xaverov)

13:00 Mladší přípravka A (2010) – Turnaj Říčany

13:30 Mladší přípravka B (2011) – Turnaj Kostelec nad Černými lesy

14:00 Starší přípravka B (2009) – Turnaj Zbuzany

16:00 Starší přípravka B (2009) – Újezd P4 (hřiště v ulici Schulhoffova)


pátek 1.2.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 174

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.2.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Sparta dívky
Turnaj
20.2.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Slavia dívky
Starší žáci A (2004)
20.2.2019, 18:30, Háje UMT.
FC Háje – Vyžlovka
Muži A
23.2.2019, 09:30, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2011)
23.2.2019, 11:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Starší žáci A (2004)
23.2.2019, 13:00, Říčany Škroupova
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
23.2.2019, 15:15, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2010)
24.2.2019, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Vyšehrad
Mladší žáci A (2006)
24.2.2019, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Vyšehrad
Mladší žáci B (2007)
24.2.2019, 12:40, Háje UMT.
FC Háje – Nusle
Turnaj
24.2.2019, 15:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2009)
24.2.2019, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší dorost
24.2.2019, 16:30, Hamr Braník hala
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
24.2.2019, 18:00, Hamr Braník UMT.
SK Hamr – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
26.2.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Radim
Turnaj
2.3.2019, 08:25, Říčany Mánesova
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
2.3.2019, 08:30, Háje UMT.
Hrusice – FC Háje B
Turnaj