FC Háje

Rozpis tréninků od 18.02.

Rozpis tréninků od 18.02.
Přinášíme vám rozpis tréninků platný po jarních prázdninách.

Ročník 2013

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova

Ročník 2012

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Čtvrtek: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2011

Pondělí: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Úterý: 16:00 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2010

Pondělí: 16:30 – 17:30 Háje UMT. (od 25.2. 2019)

Středa: 16:30 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek: 16:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2009

Úterý: 16:30 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství

Čtvrtek: 16:00 – 17:30 Háje UMT.

Pátek: 16:00 - 18:00 ZŠ Mendelova

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:00 – 17:30 Háje UMT.

Pátek: 16:00 – 18:30 Květnového vítězství 1554

Ročník 2007

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květ. Vítězství 1554 (Skupina 1)

16:00 – 17:15 ZŠ Mendelova (Skupina 2)

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Pondělí: 16:30 - 18:00 Háje UMT.

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2004

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 18:30 - 20:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT.

Starší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 18:30 - 18:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT.

Muži

Úterý: 18:30 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.


sobota 16.2.2019 | Klub | Přečteno: 2140

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B
20.4.2024, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
20.4.2024, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
20.4.2024, 11:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.4.2024, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci B (2010)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Nad Přehradou T.
ELFA – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 14:30, Háje T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
21.4.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší dorost A
21.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2011)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci B (2012)