Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Znovu kompletní detailní rozpis víkendových zápasů.

Během zápasů se můžete vždy ohřát v naší kantýně.

Sobota 16.03.:

8:30 Starší přípravka B (2009) - Podolí

10:30 Muži A - Kunratice

12:45 Starší žáci A (2004) - Aritma

14:15 Starší žáci B (2005) - Motorlet

15:50 Dolní Chabry - Psáry

17:25 Bohnice - Radim

Neděle 17.03.:

8:30 Mladší žáci A (2006) - Hrusice

8:30 St. a Ml. žáci (2005+2006) - Cholupice

10:05 Starší žáci B (2005) - Bohnice

11:40 Sparta dívky - Nusle

13:15 Kunice - Modřany

15:00 Muži B - Dolní Počernice

Na jiných hřištích můžete vždy naše hráče také podpořit.

Pátek 15.03.:

18:00 Xaverov - Mladší žáci A (2006)

Sobota 16.03.:

8:30 Mladší přípravka B (2011) - Turnaj Kostelec nad Černými lesy

9:00 Předpřípravka B (2013) - Háje Cup (Sportovní hala Jedenáctka)

9:00 Mladší žáci A (2006) - Straky (zimní liga Xaverov)

13:00 Předpřípravka A (2012) - Háje Cup (Sportovní hala Jedenáctka)

13:30 Starší přípravka A (2008) - Turnaj Kostelec nad Černými lesy

Neděle 17.03.:

14:00 Starší přípravka B (2009) - Turnaj Schulhoffova

18:00 SK Hamr - Starší přípravka A (2008)


pátek 15.3.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 1013

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

13.4.2024, 09:00, Háje T.
FC Háje – Střešovice
Mladší přípravka B (2016)
13.4.2024, 09:00, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
13.4.2024, 10:00, ZŠ Hovorčovická T.
Admira B – FC Háje
Starší dorost
13.4.2024, 10:00, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
Mladší dorost A
13.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší přípravka A (2013)
13.4.2024, 11:30, Ústí nad Orlicí T.
Orlicko – FC Háje
Starší žáci A (2009)
13.4.2024, 13:00, Běchovice T.
Partisan Prague – FC Háje
Muži B
13.4.2024, 13:30, Ústí nad Orlicí T.
Orlicko – FC Háje
Starší žáci B (2010)
14.4.2024, 10:00, Náchod 1. máje UMT.
Náchod – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.4.2024, 10:00, Náchod 1. máje UMT.
Náchod – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.4.2024, 13:30, Chodov T.
Chodov – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.4.2024, 13:30, Chabry T.
Dolní Chabry – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.4.2024, 16:30, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Muži A
14.4.2024, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší dorost B
20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B