FC Háje

Rozpis tréninků jaro

Rozpis tréninků jaro
Kompletní rozpis tréninků na jarní část sezóny 2018/2019.

Ročník 2013

Úterý: 16:00 - 17:30 Háje Tráva

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Schulhoffova UMT

Pátek: 16:00 – 17:30 Háje Tráva

Ročník 2012

Úterý: 16:00 - 17:30 Schulhoffova UMT

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Pátek: 16:00 – 17:30 Háje Tráva

Ročník 2011

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje tráva

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 16:00 – 17:30 Háje Tráva

Ročník 2010

Pondělí: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Středa: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Pátek: 16:30 – 18:00 Schulhoffova UMT

Ročník 2009

Pondělí 15:30 – 17:00 Háje UMT

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 16:00 – 18:00 Háje UMT

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Háje UMT

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Ročník 2007

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Středa: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 15:30 - 17:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2006

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Středa: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 15:30 - 17:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 15:30 – 17:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Ročník 2005

Úterý: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:30 – 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2004

Úterý: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:30 – 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší dorost

Pondělí: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší dorost

Pondělí: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT


neděle 24.3.2019 | Klub | Přečteno: 416

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

27.4.2019, 10:30, Troja T.
Troja – FC Háje
Muži A
27.4.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci A (2004)
27.4.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 10:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
St. a Ml. žáci (2005+2006)
28.4.2019, 12:00, Březiněves
Březiněves – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 12:30, Hrdlořezy T.
Bohemians – FC Háje
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 13:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci A (2006)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 14:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Barrandov
Starší přípravka A (2008)
28.4.2019, 15:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:15, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší žáci A (2004)
28.4.2019, 15:30, Chaplinovo nám.
Barrandov – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Cholupice
Starší přípravka B (2009)
28.4.2019, 17:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Muži B
28.4.2019, 17:00, Kačerov UMT.
Kačerov – FC Háje
Starší dorost