FC Háje

Rozpis tréninků jaro

Rozpis tréninků jaro
Kompletní rozpis tréninků na jarní část sezóny 2018/2019.

Ročník 2013

Úterý: 16:00 - 17:30 Háje Tráva

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Schulhoffova UMT

Pátek: 16:00 – 17:30 Háje Tráva

Ročník 2012

Úterý: 16:00 - 17:30 Schulhoffova UMT

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Pátek: 16:00 – 17:30 Háje Tráva

Ročník 2011

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje tráva

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 16:00 – 17:30 Háje Tráva

Ročník 2010

Pondělí: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Středa: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Pátek: 16:30 – 18:00 Schulhoffova UMT

Ročník 2009

Pondělí 15:30 – 17:00 Háje UMT

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 16:00 – 18:00 Háje UMT

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Háje UMT

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Ročník 2007

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Středa: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 15:30 - 17:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2006

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Středa: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 15:30 - 17:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 15:30 – 17:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Ročník 2005

Úterý: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:30 – 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2004

Úterý: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:30 – 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší dorost

Pondělí: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší dorost

Pondělí: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT


neděle 24.3.2019 | Klub | Přečteno: 1888

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

13.4.2024, 09:00, Háje T.
FC Háje – Střešovice
Mladší přípravka B (2016)
13.4.2024, 09:00, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
13.4.2024, 10:00, ZŠ Hovorčovická T.
Admira B – FC Háje
Starší dorost
13.4.2024, 10:00, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
Mladší dorost A
13.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší přípravka A (2013)
13.4.2024, 11:30, Ústí nad Orlicí T.
Orlicko – FC Háje
Starší žáci A (2009)
13.4.2024, 13:00, Běchovice T.
Partisan Prague – FC Háje
Muži B
13.4.2024, 13:30, Ústí nad Orlicí T.
Orlicko – FC Háje
Starší žáci B (2010)
14.4.2024, 10:00, Náchod 1. máje UMT.
Náchod – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.4.2024, 10:00, Náchod 1. máje UMT.
Náchod – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.4.2024, 13:30, Chodov T.
Chodov – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.4.2024, 13:30, Chabry T.
Dolní Chabry – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.4.2024, 16:30, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Muži A
14.4.2024, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší dorost B
20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B