Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Znovu vám přinášíme kompletní rozpis víkendových zápasů našeho klubu.

Během zápasů se vždy můžete občerstvit v naší kantýně (areál K Jezeru) nebo v našem stánku (areál Nad Přehradou).

Sobota 13.04.:

8:30 Mladší žáci A (2006) - Kyje (areál K Jezeru)

10:30 Muži A - Bohnice (areál K Jezeru)

14:00 Mladší žáci A (2006) - Liberec (areál Nad Přehradou)

14:00 Mladší žáci B (2007) - Liberec (areál Nad Přehradou)

Neděle 14.04.:

11:15 Mladší přípravka B (2011) - Admira (areál K Jezeru)

13:00 Mladší přípravka A (2010) - Admira (areál K Jezeru)

15:00 Mladší žáci B (2007) - Dolní Počernice (areál K Jezeru)

17:00 Muži B - Partisan Prague (areál K Jezeru)

Naše hráče můžete podpořit i na jiných hřištích.

Sobota 13.04.:

9:30 Neratovice-Byškovice - Starší žáci A (2004)

11:15 Neratovice-Byškovice - Starší žáci B (2005)

13:30 Vršovice - Mladší dorost

16:00 Turnaj JVL (ČAFC) - St. a Ml. žáci (2005+2006)

Neděle 14.04.:

9:00 Xaverov - Starší přípravka B (2009)

10:45 Xaverov - Starší přípravka A (2008)

13:30 Nusle - Starší žáci B (2005)

13:30 Starší přípravka A (2008) - Starší přípravka B (2009) (hřiště v ulici Schulhoffova)

14:45 Aritma - Starší dorost

16:30 Mladší přípravka A (2010) - Barrandov (hřiště v ulici Schulhoffova)

16:30 Mladší přípravka B (2011) - Braník dívky (hřiště v ulici Schulhoffova)

17:00 Chodov - Starší přípravka A (2008)


pátek 12.4.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 159

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.5.2019, 19:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Muži A
25.5.2019, 10:00, Dolní Chabry
Turnaj – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
25.5.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci A (2004)
25.5.2019, 10:45, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
25.5.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci B (2005)
25.5.2019, 12:15, Tempo T.
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
25.5.2019, 14:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – FC Zličín
Starší dorost
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
26.5.2019, 10:45, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
26.5.2019, 13:00, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci B (2005)
26.5.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – FA Praha
Starší přípravka B (2009)
26.5.2019, 17:00, ČAFC T1 - Záběhlice
ČAFC B – FC Háje
Muži B
26.5.2019, 17:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – D. Počernice
Mladší dorost
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
26.5.2019, 17:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka B (2009)