Mladší přípravka A

MINI 8 A , přebor , 7 kolo : ČAFC - FC HÁJE JM 0 : 7 ( 0 : 2 )

MINI  8 A , přebor , 7 kolo : ČAFC  -  FC HÁJE JM    0 : 7 ( 0 : 2 )
V nedělním prosluněném odpoledni jsme zavítali na hřiště mužstva ČAFC. Soupeř do tohoto kola ještě nevstřelil v soutěži ani branku a tak jsme vyhlásili v kabině prvořadý úkol a tím bylo : neinkasovat gól.

V první půli jsme měli tlak , který byl až do 20 minuty střelecky nulový. Pomohla nám standartní situace. Po faulu na Vojtu Čmelíka si míč postavil ostrostřelec Kuba Nezbeda a my jsme poprvé zakřičeli gól. Do poločasu přidal pojistku David Rodina, když pohotově dorazil střelu Kuby Kloboučníka.

Poločasové skóre bylo 0 : 2. Nutno dodat, že soupeř neměl jedinou střelu na naší branku a ani jeden rohový kop.

Ve druhé půli kluci předvedli fotbal, na který se dalo dívat. Rozebírali soupeřovu obranu a dávali jeden hezčí gól za druhým. Hatrikem se blýskl Vojta Čmelík a další branky ještě přidali David Rodina a po samostatném průniku i Martin Charvát.
Soupeři jsme nepovolili vůbec nic a zaslouženě vyhráli.

Dnes nebudu hodnotit jednotlivé kluky. Pouze konstatuji, že zahráli všichni vcelku dobře, zvláště pak ve druhé půli. Jenom od Pavla Rašpličky a Martina Zelinky bych přívítal více nasazení, bojovnosti a snahy.

Příští víkend máme doma mužstvo Libuše a musím opět vyhlásit, že výhra by měla být povinností. Když kluci budou hrát jako dnes ve druhé půli, tak nemám o výsledek starost. Když však předvedou výkon ze včerejší soboty ( II. třída Reál - Háje 1 : 5 ), nebude to ani na Libuš stačit.

Branky :

0 : 1 Nezbeda (přímý kop) , 0 : 2 Rodina (Kloboučník) , 0 : 3 Čmelík (bez asistence) , 0 : 4 Čmelík (bez asistence) , 0 : 5 Charvát (bez asistence), 0 : 6 Rodina (Charvát) , 0 : 7 Čmelík (Rodina)