Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Podpořte naše borce na některém z utkání. Tento víkend nastoupí obě mužstva mužů na domácím hřišti!

Během zápasů se vždy můžete občerstvit v naší kantýně (areál K Jezeru) nebo v našem stánku (areál Nad Přehradou).

Sobota 18.05.:

8:30 Starší žáci B (2005) - Junior (areál K Jezeru)

10:00 Mladší žáci A (2006) - Motorlet (areál Nad Přehradou)

10:00 Mladší žáci B (2007) - Motorlet (areál Nad Přehradou)

10:30 Muži A - TJ Praga (areál K Jezeru)

14:30 Starší přípravka A (2008) - Kyje (areál K Jezeru)

Neděle 19.05.:

11:15 Mladší přípravka B (2011) - Aritma (areál K Jezeru)

13:15 Mladší žáci B (2007) - Klánovice (areál K Jezeru)

15:00 Mladší žáci A (2006) - Hostivař (areál K Jezeru)

17:00 Muži B - Klánovice (areál K Jezeru)

Naše hráče můžete podpořit i na jiných hřištích.

Pátek 17.05.:

17:00 Aritma - Starší přípravka A (2008)

17:00 Aritma - Starší přípravka B (2009)

Sobota 18.05.:

10:00 Mladší přípravka A (2010) - Mladší přípravka B (2011) (hřiště v ulici Schulhoffova)

11:00 Dukla JM - Mladší dorost

13:00 Braník - Starší přípravka A (2008)

Neděle 19.05.:

10:00 Varnsdorf - Starší žáci A (2004)

11:45 Varnsdorf - Starší žáci B (2005)

12:45 Přední Kopanina - Starší žáci A (2004)

16:00 Barrandov - Starší přípravka B (2009)

18:00 Junior - Starší dorost


pátek 17.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 618

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

2.6.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje – Tempo
Předpřípravka A (2013)
6.6.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Střešovice
Starší žáci B (2006)
7.6.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Neratovice - Byškovice
Mladší žáci B (2008)
7.6.2020, 12:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka A (2009)
7.6.2020, 14:00, Háje
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka B (2010)
7.6.2020, 16:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži A
7.6.2020, 16:00, Háje T.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)
7.6.2020, 16:00, Bohnice
Vyžlovka – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
7.6.2020, 18:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži B
8.6.2020, 16:00, Tempo
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)
9.6.2020, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Starší žáci B (2006)
11.6.2020, 15:30, Háje T.
FC Háje – Tempo
Starší přípravka B (2010)
13.6.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Hostivař
Starší žáci B (2006)
13.6.2020, 12:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
13.6.2020, 12:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka B (2010)
13.6.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyžlovka
Mladší žáci B (2008)
14.6.2020, 16:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)