Mladší přípravka B

Ročník 2011: Dvě neděle, čtyři zápasy a kopa gólů!

Ročník 2011: Dvě neděle, čtyři zápasy a kopa gólů!
Hájecký ročník 2011 má za sebou v uplynulých dvou víkendech hned čtyři nedělní zápasy.

V zápasu s Braníkem jsme znovu byli svědky hezkých gólových hodů, opět padlo 70 gólů. Směrem dopředu jsme předvedli krásné akce, sice nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do tempa, ale poté jsme ukázali naše fotbalové dovednosti.

Zápas s Aritmou měl podobný průběh – pomalejší rozjezd ale tempo jsme nabrali a předvedli povedené fotbalové akce. Děti excelovaly v soubojích 1v1, byly v nich hezky odvážní, šly s odvahou i do kombinace, některé akce byli opravdu ukázkové. Za zmínku stojí i parádně provedený přímý volný kop a s klidem proměněný pokutový kop, v obou případech zamířil míč bezpečně do horních pater branky.

V Jihovýchodní lize, kde děti letos hrály veskrze proti starším soupeřům, jsme odehráli poslední dva zápasy. Oba zápasy byly přínosné a pro děti znamenají další cenné zkušenosti. Zápas s hájeckými ‘desítkami’ se ale dle komentářů, které jsem od přítomných trenérů získal, řadí mezi ty nejpřínosnější. Jednalo se o vyrovnaný zápas plný hezkých akcí a přesně takové děti nejvíce potřebují.

Děkuji rodičům za podporu dětí na všech těchto zápasech!

Fotogalerie


 

středa 22.5.2019 | Filip Černík | Přečteno: 1799

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

21.7.2024, 18:00, Kosoř T.
SC Radotín – FC Háje
Muži A