Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rubrika v krapet novém kabátu.

V našich areálech je pro vás vždy připravena možnost občerstvení.

Areál K Jezeru
Sobota 14.09.:

  • 10:00 Mladší žáci B (2008) - ČAFC
  • 11:45 Starší žáci A (2005) - Dukla JM
  • 13:30 Mladší dorost - Stodůlky

Neděle 15.09.:

  • 17:00 Starší žáci C (2005+2006) - Optimum sport

Areál Nad Přehradou
Sobota 14.09.:

  • 09:00 Starší dorost - Junior
  • 12:00 Předpřípravka A (2013) - Turnaj

Neděle 15.09.:

  • 16:30 Mladší dorost - FC Zličín

Areál v ulici Schulhoffova
Pátek 13.09.:

  • 17:00 Starší přípravka A (2009) - Čestlice

Sobota 14.09.:

  • 10:00 Mladší přípravka A (2011) - Tempo
  • 10:00 Mladší přípravka B (2012) - Braník dívky

Neděle 15.09.:

  • 16:30 Starší přípravka B (2010) - Březiněves

I na venkovních hřištích můžete naše borce podpořit!
Sobota 14.09.:

  • 10:30 Uhříněves - Muži A
  • 12:45 Braník - Mladší žáci A (2007)
  • 12:45 Braník - Mladší žáci B (2008)
  • 15:00 Partisan Prague - Muži B

Neděle 15.09.:

  • 12:30 Střešovice - Mladší přípravka A (2011)
  • 12:30 Střešovice - Mladší přípravka B (2012)
  • 13:30 Kyje - Mladší žáci B (2008)
  • 14:30 Cidlina - Starší žáci B (2006)
  • 17:30 Junior - Mladší žáci A (2007)

čtvrtek 12.9.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 314

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

22.1.2020, 15:30, Háje UMT.
FC Háje B – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 08:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
25.1.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Vyžlovka
Turnaj
25.1.2020, 08:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Sparta Praha
Mladší žáci B (2008)
25.1.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2011)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2012)
25.1.2020, 11:20, Kolovraty
FC Háje – Vyžlovka
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 13:00, Braník
Braník – FC Háje
Muži A
25.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Dolní Chabry – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 14:00, Junior Strašnice
Poděbrady – FC Háje
Starší žáci A (2005)
26.1.2020, 09:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2013)
26.1.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje B – Vestec
Turnaj
26.1.2020, 13:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2014)
26.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Zbraslav – FC Háje
Turnaj
26.1.2020, 17:00, Loko Vltavín
Loko Vltavín – FC Háje
Starší žáci B (2006)
28.1.2020, 15:45, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)