3.kolo v So 21.9.2019 14:00
Xaverov UMT.
Xaverov
Diváci: 25,

Hned v první minutě jsme inkasovali gól po rohu a následně měl soupeř ještě další a i ten byl velmi nebezpečný. Bohužel opět naše klasická nedůslednost a nedůraznost. Ale i přes tento strašidelný začátek jsme se oklepali a zahrozili jsme my. Jednoduchá kolmice a únik z úhlu na gólmana bohužel střela šla mimo. Pak jsme zahrozili z druhé strany, podobným způsobem a byl z toho roh, taktéž nebezpečný. To ale bylo z naší strany v prvním poločase všechno dál jen naše školácké chyby a soupeřova výborná kombinace. Výborná ovšem jen proto, že jsme mu to umožnili, vždy měl minimálně dvě možnosti pro přihrávku.

Z toho vzniklo hrozivé skóre 9:0. Potěšilo asi jen to, že Petr L. poprvé v sezóně důrazem v souboji předčil soupeře.

O poločase bylo potřeba chlapcům říct, že nepřijeli na výlet a to se odrazilo ve zlepšeném výkonu. Častěji se hrálo na polovině soupeře, donutili jsme jejich obránce k chybám a gólmana k odkopům. Důraz byl o dost lepší a neslo to ovoce, bohužel ve finální fázi jsme stále zbrklí a dobré kombinace následně někdo vyřeší pouhým odkopnutím. Ve druhém poločase se nám dokonce podařilo skórovat, víceméně odkopnutý míč vybojoval náš útočník a z úhlu prostřelil gólmana. I to nás nejspíš nakoplo, druhá půle nakonec skončila povzbudivých 3:1. Konečné skóre tedy 12:1. Snad si z toho něco odneseme a Martinova ruka bude v pořádku.