Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2012: Střelecké hody

V neděli 22.10. jsme odehráli na Hájích další domácí utkání. Tentokrát s hráči fotbalového klubu Admira Praha.
3.kolo v Ne 22.9.2019 11:00
Háje UMT.
Admira

Na hřišti trenéra Ondry bylo utkání velmi vyrovnané a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Soupeř měl na tomto hřišti silnější partu kluků a pro naše kluky to bylo velmi náročné.

Na druhém hřišti jsme byli aktivnější a rozjetější od samého začátku. Kluci se zvládali prosazovat individuálně a k vidění byly také cílené nahrávky, takže jsme byli svědky i střel do prázdné branky. Spokojeni jsme byli také s hrou brankářů, kteří se s hrou posouvali dopředu a několikrát podpořili naši útočné akce.

Po závěrečném hvizdu jsme si společně užili radost z vítězného utkání. Velkou pochvalu si zaslouží také rodiče, kteří nás skvěle podporovali.

neděle 22.9.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1622