Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2012: Deset statečných

I tak by se dal popsat náš zápas na hřišti Střešovic. Přivítal nás krásný fotbalový den, kterému chybělo jen jedno, a to dostatek našich hráčů.
2.kolo v Ne 15.9.2019 12:30
Střešovice UMT.
Střešovice

Nemoc naše kluky zastihla v tu nejhorší možnou dobu, pouhý den před zápasem. Bohužel se nám nepovedlo náš kádr včas doplnit a naši playeři se museli popasovat s hrou bez střídání.

První dvě čtvrtiny jsme předváděli skvělé výkony, které přinesly spoustu branek a povedených akcí. Ale postupem času bylo vidět, že nám začal docházet dech a nestíháme fyzicky. Soupeř nás začal svou živelnou hrou přehrávat.

Všechny kluky bych chtěl tímto pochválit, za jejich bojovnost a zarputilost, s jakou celý zápas oddřeli. Sice jsme o nějaký ten gól navíc dostali, ale pro mě jsou vítězi oni.

neděle 15.9.2019 | Ondra Kára | Přečteno: 1754