Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2011: Pomalejší rozjezd gólového odpoledne

Minulou neděli jsme odehráli místní mini derby s Hostivaří.
4.kolo v Ne 29.9.2019 14:00
Hostivař T.
Hostivař

Začátek zápasu byl na obou hřištích z naší strany opatrný. Na hřišti trenéra Filipa ovládla Hostivař první čtvrtinu, v dalších třech čtvrtinách však hru ovládli naši hráči, velkým pozitivem bylo přesné zakončování. K vidění byly pohledné útočné průniky, kličky a cílené přihrávky.

Na druhém hřišti jsme se také pomaleji rozjížděli, z důvodu chumlů nebylo moc místa pro hráče s míčem. V zakončení byli kluci v začátku neklidní, po vstřelení první branky se však uklidnili a začali postupně branky dále přidávat. O přestávce jsme si povídali, jak si poradit s chumly soupeře, abychom se nepřizpůsobovali. V dalších částech zápasu bylo vidět, že si toho víc a víc hráčů všímá a radši si počkají ve volném prostoru.

Vstřelili jsme spoustu krásných branek, zápas nás bavil a všichni si užili závěrečnou děkovačku.

neděle 29.9.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1518