Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Znovu rozpis hájeckých zápasů pro váš přehled!

V našich areálech je pro vás vždy připravena možnost občerstvení.

Areál K Jezeru

Sobota 12.10.:

  • 08:30 Starší žáci A (2005) - SC Radotín
  • 10:30 Muži A - Kyje
  • 13:00 Mladší žáci B (2008) - Čestlice
  • 13:30 Starší přípravka B (2010) Hostivař
  • 15:30 Mladší dorost - Braník

Neděle 13.10.:

  • 10:00 Mladší žáci A (2007) - ČAFC
  • 11:45 Mladší žáci B (2008) - Běchovice
  • 13:30 Starší žáci C (2005+2006) - Slavia dívky
  • 15:30 Muži B - Union Strašnice
  • 17:45 Starší přípravka A (2009) - Hostivař

Areál Nad Přehradou

Neděle 13.10.:

  • 10:30 Mladší žáci A (2007) - Varnsdorf
  • 10:30 Mladší žáci B (2008) - Varnsdorf

Areál Schulhoffova

Sobota 12.10.:

  • 08:30 Starší přípravka A (2009) - Starší přípravka B (2010)
  • 10:30 Mladší přípravka A (2011) - Dukla JM
  • 12:00 Mladší přípravka B (2012) - Dukla JM

I na venkovních hřištích můžete naše borce podpořit!

Sobota 12.10.:

  • 08:00 Tempo - Mladší přípravka A (2011)
  • 10:30 Hostivař - Starší dorost

Neděle 13.10.:

  • 08:30 Turnaj Ďáblice - Předpřípravka A (2013)
  • 10:00 Braník Sokolov - Starší žáci A (2005)
  • 11:45 Braník Sokolov - Starší žáci B (2006)
  • 13:15 Střešovice - Mladší dorost


pátek 11.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 149

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.10.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2012)
26.10.2019, 09:00, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Mladší dorost
26.10.2019, 10:00, Březiněves
Březiněves – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
26.10.2019, 10:15, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
26.10.2019, 10:15, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
26.10.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Štěrboholy
Muži A
26.10.2019, 11:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci A (2005)
26.10.2019, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2011)
26.10.2019, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci B (2006)
26.10.2019, 14:45, Na Vrších T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci A (2005)
28.10.2019, 10:45, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
28.10.2019, 12:30, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2010)
28.10.2019, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC B
Muži B
28.10.2019, 14:30, Suchdol T.
Suchdol – FC Háje
Mladší dorost
28.10.2019, 16:00, Zličín UMT.
FC Zličín – FC Háje
Starší dorost
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)