Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Znovu rozpis hájeckých zápasů pro váš přehled!

V našich areálech je pro vás vždy připravena možnost občerstvení.

Areál K Jezeru

Sobota 12.10.:

  • 08:30 Starší žáci A (2005) - SC Radotín
  • 10:30 Muži A - Kyje
  • 13:00 Mladší žáci B (2008) - Čestlice
  • 13:30 Starší přípravka B (2010) Hostivař
  • 15:30 Mladší dorost - Braník

Neděle 13.10.:

  • 10:00 Mladší žáci A (2007) - ČAFC
  • 11:45 Mladší žáci B (2008) - Běchovice
  • 13:30 Starší žáci C (2005+2006) - Slavia dívky
  • 15:30 Muži B - Union Strašnice
  • 17:45 Starší přípravka A (2009) - Hostivař

Areál Nad Přehradou

Neděle 13.10.:

  • 10:30 Mladší žáci A (2007) - Varnsdorf
  • 10:30 Mladší žáci B (2008) - Varnsdorf

Areál Schulhoffova

Sobota 12.10.:

  • 08:30 Starší přípravka A (2009) - Starší přípravka B (2010)
  • 10:30 Mladší přípravka A (2011) - Dukla JM
  • 12:00 Mladší přípravka B (2012) - Dukla JM

I na venkovních hřištích můžete naše borce podpořit!

Sobota 12.10.:

  • 08:00 Tempo - Mladší přípravka A (2011)
  • 10:30 Hostivař - Starší dorost

Neděle 13.10.:

  • 08:30 Turnaj Ďáblice - Předpřípravka A (2013)
  • 10:00 Braník Sokolov - Starší žáci A (2005)
  • 11:45 Braník Sokolov - Starší žáci B (2006)
  • 13:15 Střešovice - Mladší dorost


pátek 11.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 345

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

7.6.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Neratovice - Byškovice
Mladší žáci B (2008)
7.6.2020, 12:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka A (2009)
7.6.2020, 14:00, Háje
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka B (2010)
7.6.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka A (2009)
7.6.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Dolní Chabry
Mladší žáci B (2008)
7.6.2020, 16:00, Háje T.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)
7.6.2020, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Bohnice
Mladší žáci A (2007)
7.6.2020, 18:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyžlovka
Mladší žáci A (2007)
8.6.2020, 16:00, Tempo
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)
9.6.2020, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Starší žáci B (2006)
11.6.2020, 15:30, Háje T.
FC Háje – Tempo
Starší přípravka B (2010)
13.6.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Hostivař
Starší žáci B (2006)
13.6.2020, 12:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
13.6.2020, 12:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka B (2010)
13.6.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyžlovka
Mladší žáci B (2008)
13.6.2020, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Střešovice
Starší dorost
14.6.2020, 09:30, Tempo T
Tempo – FC Háje
Mladší dorost