Mladší žáci A

mladší žáci "C" TJ PRAGA - FC HÁJE 5:2

mladší žáci "C" TJ PRAGA - FC HÁJE  5:2
Druhý zápas na soupeřově hřišti jsme sice prohráli, ale nebyli jsme horším týmem ........

V chladném sobotním dopoledni 20.9 jsme zavítali na hřiště silného soupeře z TJ Praga. Očekávali jsme převahu soupeře a jeho vítězství, ale naši kluci byli ve hře mužstvu z Pragy více než vyrovnaní. Bohužel jsme neproměňovali šance, kdežto soupeř potrestal každé naše zaváhání a zvítězil.

První poločas začal soupeř velice ofenzivně a již ve 3 minutě vstřelil první gól. Naši kluci se nedali a v 8 minutě Roman vyrovnal. Hra byla vyrovnaná, my jsme však udělali tři hrubky, které mužstvo Pragy potrestalo třemi góly. Naopak Tomáš se dostal dvakrát před brankáře ale pokaždé minul bránu. Skóre 4:1 po první půli bylo nespravedlivé, jenže kdo neproměňuje šance, ten prohrává....

O přestávce jsme se snažli kluky vyburcovat k ještě lepšímu výkonu. My jsme na soupeře měli a všichni to cítili. Ve druhé půli se kluci snažili o vstřelení gólu již od první minuty, ale ve 35 minutě opět došlo k hrubé chybě a my prohrávali již 5:1. Od této chvíle však na trávníku hrál jen jeden tým, a to náš. Kluci soupeře zatlačili a jedna šance střídala druhou. Výsledkem však byl pouze jeden vstřelený gól Romanem ve 46 minutě, nastřelené břevno a hodně zahozených šancí.

Klukům však za předvedený výkon děkujeme. Jsme na dobré cestě za lepšími výsledky. Pochválit musím ještě náhradního brankáře Petra, ketrý ukázal, že se Davidovi v brance téměř vyrovná.

góly: 2x Lustyk.

nejlepší hráči: Kalus, Černý, Lustyk.