Mladší žáci A

Ml. žáci přebor 4.kolo SK Horní Měcholupy - FC Háje JM 2:1

Ml. žáci přebor 4.kolo  SK Horní Měcholupy - FC Háje JM 2:1
Na hřiště Horních Měcholup jsme nastupovali s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. To se nám nakonec podařilo i přes porážku 1:2.

První poločas začal oťukáváním ve středu hřiště, ze kterého se obě mužstva snažila vyrážet do útoků.Zhruba po 6 minutám se hráči Měcholup dostali do útoku, ale Milan gólovou šanci svým zákrokem zlikvidoval. V 8 minutě prvního poločasu po námi kopaném rohu se dostal do šance Sovička, ale jeho střelu brankář soupeře vychytal. V 11 minutě byl opět v šanci Kuba Nezbeda, ale brankář soupeře byl opět úspěšný. První branku jsme obdrželi v 15 minutě po nešťastném výhozu našeho brankáře, který přímo nahrál hráči soupeře a ten se nemýlil. Prohrávali jsme 0:1. V 17 minutě kopal soupeř roh, ale Milan byl úspěšný. Pak přišla 18 minuta, kdy Nezbi nejprve nastřelil břevno soupeřovi brány, odražený míč skončil u Filipa Jelena a ten se nemýlil. V tu chvíli bylo vyrovnáno na 1:1. Do konce první půle byla hra vyrovnána a na obou stranách byly gólové šance, ale brankáři byli při jejich likvidování 100% úspěšní.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že se pokusíme skóre zvýšit nebo udržet remízu. Ve 2 minutě si málem vstřelil vlastní gól soupeř. Poté jsme zahrávali roh, ale brankář soupeře nás vychytal. Ve 4 minuté nás zachránil Milan, který chytil vyloženou gólovou šanci soupeře. V 8 minutě jsme kopali trestný kop, ale na brankáře soupeře jsme si opět nepřišli. V 11 minutě nás po vyložené gólové šanci soupeře zachránil Milan svým výkopem z branky. Přišla 14 smolná minuta, kdy Milan neviděl přes shluk hráčů a odkopnutý míč skončil v naší síti. V tu chvíli jsme prohrávali 1:2. I přes naši veškerou snahu a útoky se nám již do konce zápasu nepodařilo zvrátit, pro nás nepříznivý, výsledek.