FC Háje

4.ročník hájeckého běhu pro dobrou věc

Letos jsme tuto každoroční akci pojali trochu netradičně. Mohli bychom ji tedy přejmenovat na hájecký běh pro dobrý pocit.
Načítám přehrávač...

Je už zažité, že na první adventní neděli se na Hájích běhá pro dobrou věc. Letos jsme však již jednu akci s charitativním podtextem uspořádali. Šlo o exhibiční utkání rodičů proti trenérům a akce to byla vskutku vydařená. I z toho důvodu jsme se rozhodli, že letos se pokusíme co možná nejvíce oprostit od materiálních hodnot.

Cílem letošního běhu tedy bylo užití si pohybu, nastávajícího zimního počasí a především dobré atmosféry a přátelské společnosti. Všechny cíle se vyplnily a my mohli v hájeckém areálu znovu sledovat tváře plné úsměvů a radosti.

Je úžasné, že se dokáže sejít tolik lidí jen pro to, aby si společně protáhli tělo a vzájemně se pobavili. Všem zúčastněným děkujeme, vaše přítomnost nám dodává mnoho sil.

úterý 3.12.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 498