Předpřípravka B (2018)

Ročník 2014: První fotbalové krůčky

V sobotu 7.12. jsme se zúčastnili velkého domácího turnaje v hale JM. Poprvé tak děti mohly obléknout nové modré dresy, které dostaly ve čtvrtek k Mikuláši.
:
v So 7.12.2019 13:00
Sportovní hala Květnového vítězství
Turnaj

Pro některé děti to byl úplně první fotbalový turnaj v životě. Cíl byl proto jasný, turnaj si společně užít!!! Přihlásili jsme celkem tři týmy, proto se turnaje mohlo také zúčastnit 15 dětí. Hrálo se systémem 3+0 na čtyři branky, aby měly děti více možností ke vstřelení gólů, tím pádem i více radosti. Některé děti si během turnaje sami vymýšlely oslavy po vstřelení branky.

Naše tři týmy - Háje Lvi, Háje Tygři a Háje Draci dohromady nastřílely úžasných 166 gólů! Turnaj si děti užily naplno, strávily společně celé odpoledne a více se poznaly. Vrcholem turnaje bylo vyhlášení, kde každý hráč obdržel medaili.

Turnaj se povedl se vším všudy a už se všichni těšíme v lednu na další.

sobota 7.12.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1032