Mladší dorost - Přebor - 3. kolo: FC Háje vs. PSK Union 10:0 (1:0)

V 3. kole jsme hostili na domácím hřišti nováčka soutěže PSK Union. V utkání jsme chtěli navázat na tři body z Čafky, a to se nám dokonale povedlo.

Leč výsledek vypadá jednoznačně, tak v prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná. Soupeř hrál celý první poločas důrazně a včas k nám přistupoval, s čímž jsme si neuměli moc poradit. Dostávali jsme se tedy spíše jen do náznaků šancí. I soupeř měl na druhé straně několik nebezpečných akcí, naštěstí pro nás ale neměl přesnou mušku.

Byli jsme to tak my, kdo se ujal vedení. Po přihrávce pod sebe skóroval Petr Němeček, který ranou do levého horního rohu nedal brankáři šanci.

O poločase jsme tak vedli rozdílem jedné branky. V kabině jsme si řekli, že musíme zlepšit přihrávky a důraz. Ovšem to, co se nám povedlo v druhém poločase, v tom jsme ani nedoufali.

Všechno začalo hned od úvodních minut druhého poločasu, kdy se dvakrát v rychlém sledu trefil Michal Čermák. Hosté se po tomto úderu už nevzpamatovali a totálně rezignovali na defenzívu. Toto se nám podařilo výborně využít. Dvakrát se individuálně prosadil Martin Šplíchal, Petr Seneta pohodlně obstřelil gólmana, po kombinačních akcích se ještě prosadil Vláďa Solař a Michal Čermák s Martinem Šplíchal, kteří zkompletovali hattrick. Mezitím se ještě z penalty stačil prosadit i náš brankář Tadeáš Helešic.

Náš brankostroj se dnes zastavil až na kulatém čísle 10. Všichni hráči dnes podali výkon, který se od nich očekává, a především si zahráli fotbal, který musel bavit jak je, tak přítomné diváky.

V přístím kole nás však čeká soupeř z kategorii těch nejtěžších, a sice Horní Měcholupy.

Sestava: Helešic - Lojda, Klasna, Krauz (68. Hančl), Novák - Vojtěch (50. Seneta), J. Šplíchal, M. Šplíchal (72. Lačík), Němeček (55. Vacík) - Čermák, Solař

Góly: 1:0 - Němeček, 2:0 - Čermák, 3:0 - Čermák, 4:0 - M. Šplíchal, 5:0 - M. Šplíchal, 6:0 - Seneta, 7:0 - Solař, 8:0 - Čermák, 9:0 - Helešic, 10:0 - M. Šplíchal