FC Háje

Rozpis tréninků 16.12.-20.12.

Rozpis tréninků 16.12.-20.12.
Rozpis tréninků závěrečného fotbalového týdne roku 2019.

PONDĚLÍ 16.12.

Ročník 2012: 15:30–16:45 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična)

Ročník 2011: 16:45–18:00 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična)

Ročník 2009+2010: 16:30–18:00 Háje UMT.

Ročník 2009: 16:30–18:00 Háje UMT.

Ročník 2008: 16:00–18:00 ZŠ Mendelova

Ročník 2007+2008: 16:00–18:00 ZŠ Mendelova

Ročník 2007: 16:00–17:00 Háje UMT.

Ročník 2006: 18:00–19:00 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2005+2006: 18:00–19:00 ZŠ Mendelova

Dorosty: 18:00–19:30 Háje UMT.

ÚTERÝ 17.12.

Ročník 2014: 15:30–17:00 Hala Jižní Město

Ročník 2013: 15:30–17:00 Hala Jižní Město

Ročník 2011: 15:30–17:00 Háje UMT.

Ročník 2010: 17:00–18:00 Schulhoffova UMT.

Ročník 2009: 15:30–16:30 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2005+2006: 17:00-18:30 Háje UMT.

Ročník 2005: 18:00–19:00 ZŠ Květnového vítězství

STŘEDA 18.12.

Ročník 2007: 15:30–17:00 Háje UMT.

Ročník 2005: 17:00–18:30 Háje UMT.

Dorosty: 17:00–18:00 ZŠ Květnového vítězství

ČTVRTEK 19.12.

Ročník 2014: 15:30–16:45 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2011: 17:00–18:00 ZŠ Květnového vítězství (obě skupiny)

Ročník 2009: 17:00-18:30 Schulhoffova UMT.

Dorosty: 18:00–19:30 Háje UMT.

PÁTEK 20.12.

Ročník 2012: 15:30–18:00 ZŠ Mendelova (15:30 – 16:45, 16:45 – 18:00)

Ročník 2007: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2005+2006: 17:00–18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005: 17:00-18:30 Háje UMT.


pondělí 16.12.2019 | Klub | Přečteno: 898

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B
20.4.2024, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
20.4.2024, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
20.4.2024, 11:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.4.2024, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci B (2010)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Nad Přehradou T.
ELFA – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 14:30, Háje T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
21.4.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší dorost A
21.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2011)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci B (2012)