Ročník 2005: Hodnocení podzimu 2019

Hodnocení ročníku 2005.

1) Zhodnocení podzimu

Oproti loňskému podzimu naši svěřenci ušli velkou cestu, před rokem jsme se seznamovali s velkým hřištěm a s novými rolemi a principy, teď už jsme ostřílení a zkušení.

Na tuto sezónu jsme se opět kvalitně připravili na soustředění, kde jsme si stanovili cíle, které chceme dosáhnout. Podzim byl trochu jako na horské dráze, po první polovině, která byla povedená, nám trenérům hlavně poslední zápasy přidělaly vrásky. Snažíme se hrát aktivní útočný fotbal, ale jak v divizi, tak v přeboru narážíme na mužstva, která hrají fotbal spíše silou spolu s nákopy a to nám nevyhovuje a v takových zápasech bohužel ztrácíme.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

V paměti mám domácí zápas proti týmu z Varnsdorfu, kdy jsme si první poločas zápasu skvěle kombinovali a na soupeře šel jeden náš útok za druhým a my dominovali ve všech aspektech. Bohužel jsme nevyužili více naších šancí a poločas skončil pouze 3:1 pro nás. V druhém poločase ale přestalo fungovat vše, co nás dělalo lepšími než soupeř. Jako bychom si mysleli, že soupeř už to vzdal, naopak Varnsdorf vlétl do druhého poločasu a my se nestačili divit. Hostům se podařilo nejenom vyrovnat, ale dokonce zápas otočit. Náš tým ovšem dokázal ještě zabrat a v poslední minutě vyrovnat, kdy náš útočník doklepl odražený míč do brány. Obrovská euforie a následně vyhraný penaltový rozstřel.

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment

Poslední tři podzimní utkání se nám vůbec nevydařily. Dostali jsme příliš mnoho branek. A hlavně poslední zápas na trávě Nad Přehradou proti týmu Karlovy Vary byl hrozný, když jsme během pěti minut dokázali 3x inkasovat po totožných akcích jednoho hráče a našich stejných chybách.

4) Spokojenost s herním výkonem

Celý tým na sobě maká, aby herní výkon byl co nejlepší. Jako trenéři vidíme, jak se hráči zlepšují a rostou výkonnostně i osobnostně. V zápasech nás nejvíc srážejí neproměňování šancí a naopak vysoké číslo, které máme v kolonce obdržených branek.

5) Spokojenost s umístěním

V rámci divize se pohybujeme zhruba v polovině tabulky, věřím ale, že máme na víc, bohužel špatné výsledky hlavně v posledních zápasech nás srazily dolů.

Na přeborovou tabulku se kouká hůře, zde si nevedeme vůbec dobře a jako bychom neuměli zápasy vyhrávat. Přesto i zde dokážeme odehrát povedené zápasy, jen jim chybí vítězná tečka.

6) Plán na zimní přípravu

Důležité je, aby si hráči pořádně odpočinuli a načerpali dostatek sil na jaro, které bude nesmírně důležité a zároveň poslední v kategorii žáků.

Přes zimní období nás opět čekají dvě zimní ligy, které jsme absolvovali i minulou zimní přestávku. Jedné hrané na Junioru a jedné domácí hrané spolu s týmem 06 na Hájích. Máme během zimy kromě klasických i tréninky v tělocvičně, kde se zaměřujeme na sílu a obratnost, tak aby byli naši hráči dobře připraveni na jarní část.