Předpřípravka B (2018)

Ročník 2014: Skvělý zápas se Slavií

V sobotu 18.1. jsme se opět potkali s naším partnerským klubem, tentokrát u nás na Jižním Městě.
:
v So 18.1.2020 08:30
ZŠ Květnového vítězství
Slavia Praha

K zápasu jsme měli k dispozici dvě tělocvičny, proto jsme v jedné postavili dvě hřiště na 2vs2 a ve druhé se hrálo 3vs3. V obou tělocvičnách se samozřejmě hrálo na 4 brány.

Kluci udělali od září obrovský pokrok. Všemu napomáhá jejich velká chuť hrát. Se Slavií jsme odehráli vyrovnané zápasy a gólů padlo několik desítek. Více si již kluci věří ve vedení míče a také to často zkouší. Objevují si zajímavá řešení a velmi často si už kluci umí vyhodnotit, která brána je plná, která prázdná a k ní zamíří.

Moc se mi libí, že se vzájemně podporují a fandí Háje, Háje, Háje do toho!

Myslím, že jsme si všichni toto dopoledne užili. V neděli nás čeká další Háje cup v hale JM, tak se přijďte podívat, jak nejmenší háječtí válí.

sobota 18.1.2020 | Jan Špinka | Přečteno: 1065