Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Ani pololetní prázdniny nezastaví fotbal na Hájích!

Pátek 31.01.:

  • 10:00 Střešovice - Starší žáci B (2006)
  • 18:00 Kralupy - Mladší žáci B (2008) (zimní liga Xaverov)

Sobota 01.02.:

  • 09:00 Háje Cup - Starší přípravka A (2009) (Sportovní hala Květňák)
  • 09:00 Xaverov - Starší žáci A (2005) (zimní liga Junior)
  • 12:10 Nymburk - Mladší žáci A (2007) (zimní liga Ďáblice)
  • 15:10 Kbel - Mladší žáci A (2007) (zimní liga Ďáblice)

Neděle 02.02.:

  • 09:00 Turnaj Černošice - Mladší přípravka B (2012)
  • 14:00 Miniturnaj ročníků 2009, 2010 a 2011 (Schulhoffova)
  • 15:30 Starší přípravka A (2010) - Starší přípravka B (2011) (Schulhoffova)

pátek 31.1.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 459

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.9.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Chabry
Mladší žáci A (2008)
19.9.2020, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci B (2007)
19.9.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší dorost
19.9.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Troja
Muži A
19.9.2020, 11:15, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci C (2006+2007)
19.9.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
Mladší žáci B (2009)
19.9.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Cholupice
Mladší přípravka A (2012)
19.9.2020, 14:45, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší přípravka A (2010)
19.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Starší přípravka C (2010+2011)
19.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
Starší přípravka C (2010+2011)
19.9.2020, 16:30, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší přípravka B (2011)
19.9.2020, 17:30, Zličín T.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
20.9.2020, 10:00, Vědomice T.
Roudnice nad Labem – FC Háje
Starší žáci A (2006)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka A (2012)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka B (2013)
20.9.2020, 12:00, Vědomice T.
Roudnice nad Labem – FC Háje
Starší žáci B (2007)
20.9.2020, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Mladší přípravka A (2012)