Muži A přebor 8. kolo - FC Háje JM - Přední Kopanina 1:4 (1:1)

Muži A  přebor 8. kolo -  FC Háje JM - Přední Kopanina 1:4 (1:1)
Háje s Kopaninou zkolabovaly v závěru. Fotbalisté Přední Kopaniny prodloužili vítěznou sérii na tři kola a usadili se v čele tabulky. Na Hájích zvítězili 4:1 a stejně jako před rokem zápas rozhodli až v závěru.

V prvním poločase se sice zrodilo několik šancí na obou stranách, ale branky padali až těsně před přestávkou. Ta první do sítě hostů. Charvát se nedohodl s brankářem Drahorádem a byl z toho vlastní gól. Hosté se však z této rány rychle vzpamatovali. Ve 44. minutě Strnadel přizvedl Jandův centr a na zadní tyči číhající Truhlář vyrovnal na 1:1.

Po přestávce začali hosté stále více utahovat šrouby, ale otočit vývoj zápasu se jim dlouho nedařilo. Definitivní zlom přišel až šest minut před koncem. Domácí gólman Tlustý stihl jen vyrazit Charvátovu hlavičku a Horák dorážkou poslal hosty do vedení. Snaha domácích o úspěšný výsledek vzala za své a hosté dokázali přidat ještě dva góly. V 88. minutě Juckem dorážel do prázdné branky na 3:1 a v 90. minutě pak Charvátovu ránu zblízka Tlustý jen reflexivně vyrazil, Horák míč vrátil před branku a domácí Hrůza vlastním gólem dokonal dílo zkázy pro Háje.

Pavel Mejdr (Přední Kopanina): Myslím, že jsem sehráli velmi dobrý zápas. Po vlastním gólu jsme dokázali ještě do půle vyrovnat a to byl asi rozhodující okamžik zápasu. Pak už jsme domácí jasně přehrávali. Z mnoha příležitostí jsme to otočili až v závěru a pak už nebylo co řešit.

Zdeněk Slabý (FC Háje): Odehráli jsme otevřený zápas. Stále jsem věřil, že se nám podaří dát rozhodující gól, proto jsme remízu nebránili. Bohužel jsme nezvládli standardku hostů a dostali gól šest minut před koncem. Tím se to zlomilo.

FC Háje - FC Přední Kopanina 1:4 (1:1)

Branky: 40. vlastní Charvát - 44. Truhlář, 84. Horák, 88. Juckem, 90. vlastní Hrůza
ŽK: Pospíšil - Horák
Rozhodčí: Havel - Boček, Vlček
Diváků: 50

FC Háje: Tlustý - Hrůza, Slabý, Dub, Neumann - Pavelka, Ostrihoň (68. Šplíchal), Janoušek, Pospíšil - Soucha, Stříbrný. Trenér Zdeněk Slabý.

FC Přední Kopanina: Drahorád - Žáček, Charvát, Horák, Janda - Truhlář (68. Vyšata), Houška, Buzek, Gerstner (60. Nedvěd) - Strnadel, Juckem. Trenér Pavel Mejdr.