FC Háje

Informace a pokyny k tréninkům od 11.5.

Informace a pokyny k tréninkům od 11.5.
Přinášíme vám podrobnější informace a pokyny k chování se v našich sportovních areálech. Cílem klubu je zajištění bezpečných podmínek pro sportování a respektování veškerých státních nařízení včele s maximálním počtem 100 osob v areálu.

Respektujte pokynů trenérů, správců a jiných osob klubu.

Areál K Jezeru:

Do areálu K Jezeru mohou hráči využívat vchod přes modrou spodní bránu. Rodiče nejmenších mohou děti předávat u modré spodní brány trenérům a trénink mohou sledovat ze zahrádky, na kterou se dostanou přes horní modrou branku, jinde budou mít rodiče zákaz pohybu. Prostor zde bude ohraničený páskou z obou stran, za tyto pásky nemohou rodiče ani jiní návštěvníci. Předávání těch nejmenších dětí po tréninku je opět u spodní modré brány, kam s nimi po tréninku zamíří trenéři.

Areálu Nad Přehradou:

Vstup pouze pro hráče a trenéry. Rodiče a jiní návštěvníci mohou počkat před brankou.

Nově přicházející hráči na trénink, mohou do areálu vstoupit maximálně 10 minut před začátkem tréninku!

Šatny jsou zavřené, otevřené je pouze wc, na které musí hráči a trenéři chodit individuálně a s rouškou, pokud tam bude někdo před nimi, musí počkat. Na toaletách jsou k dispozici utěrky, mýdlo a desinfekce. Hráči po příchodu do areálu zamíří přímo na hřiště, převléci se mohou na střídačce a roušku si mohou sundat po převlečení na dobu tréninku. Každý hráč by si měl roušku pečlivě uchovat do svého batohu nebo jiných osobních věcí.

Informace, jak se chovat při tréninku:

V tréninku žádné omezení pro sportující hráče není. Trénují bez roušky a s kontaktem. Trenéři a nesportující osoby roušku mít při tréninku musí a dodržují od sportovců vzdálenost 2 metry! Před začátkem tréninku budou mít povoleno chodit pro pomůcky pouze trenéři.

Potvrzením účasti na tréninku potvrzuji níže přiložené čestné prohlášení.

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ


pátek 8.5.2020 | Klub | Přečteno: 992

Další články