Mladší žáci A

Ml. žáci přebor 7.kolo FC Háje JM - Bohemians Praha 0:2 (0:1)

Ml. žáci přebor 7.kolo  FC Háje JM - Bohemians Praha  0:2 (0:1)
Za chladného, ale jasného rána jsme přivítali soupeře ze Střížkova. Nastupovali jsme k zápasu s tím, že by jsme rádi potvrdili přivezené 3 body z minulého kola.

I když jsem hlásil, že na psaní článků nemám čas a přenechal jsem to jiným, tak dnes jsem si řekl, že udělám výjimku.

Začátek utkání byl z opatrný z obou stran, oba soupeři čekali na chybu toho druhého. Bohužel my jsme udělali chybu první a hned za ní pykali. Na půlce jsme ztratili balón, soupeř ho posunul na zabíhajícího útočníka, který Mílovi v brance nedal šanci 0:1.

Poté jsme se nastěhovali na soupeřovu polovinu. Šance jsme si vytvořili, ale buď chyběla střele razance či přesnost viz Tomášova či Lipiho střela.

Soupeř se v tu chvíli ke hře moc nedostal, ale když získal míč, tak hrozil rychlými breaky. V 18 min se do jednoho takového dostal soupeřův útočník, ale naštěstí pro nás netrefil branku. Dále následovala stejná písnička, kluci se snažili hrát, ale bohužel problém byl v koncové přihrávce nebo v zakončení. V poslední minutě prvního poločasu jsme zahrávali standartku, které potřebná přesnost chyběla přesnost.

V kabině jsme si řekli, že se pokusíme co nejrychleji srovnat brankovou ztrátu a poté hrát neustále aktivně. V prvních 5 minutách druhého poločasu jsme si vytvořili čtyři šance ke srovnání skóre, ale bohužel se ani jedna neujala. Asi největší šanci ke srovnání výsledku měl Klobouk, ale trefil pouze tyč a následné dvě dorážky Filipa a Adama nebyly dost důrazné. V cca 45 min. opět vystrčil růžky soupeř, jeho break Míla bravurně zlikvidoval a držel nás tím neustále ve hře.

Obraz hry se po celou dobu zápasu moc neměnil, kluci se snažili tvořit hru a soupeř nevymýšlel a čekal na naši chybu, kterou se rychlým přečíslením snažil potrestat. V 56 minutě jsme přeskupili řady a začali hrát na tři útočníky. Bohužel hned z prvního soupeřova úniku po přeskupení řad, přišel rozhodující úder ve formě branky na 0:2. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě tři brankové příležitosti, ale branka soupeře nám byla dnes zakletá.

Kluci dnes zahráli docela dobře, bohužel nás zklamala koncovka. Vím, že ještě někteří hráči mají navíc, ale v celkovém hodnocení krom koncovky těžko něco vytýkat. Jednotlivé hodnocení hráčů si nechám na pondělní trénink.
Fotbal nemá logiku a někdy je až moc krutý.