Ročník 2008: Úspěšné utkání proti FA Praha

Druhý zápas na soustředění jsme si jeli zahrát s FA Praha na Střížkov.
(0:5)
v Čt 13.8.2020 15:00
FA Praha
FA Praha

Jelikož měl soupeř málo hráčů, nakonec každá skupina (Liga / Praha) odehrála jen poločas.

Pro ligovou skupinu šlo o typologicky jiné utkání než proti silnému Meteoru, zkusili jsme si hru „do plných“, kdy jsou všichni hráči protivníka na vlastní půlce.
Úkol jsme zvládli, obranu střížkovských jsme několikrát rozebrali a pokud bychom byli ještě chladnokrevnější v pokutovém území, skončil poločas víc než konečných 5:0.
Nedostatky jsme shledávali pouze v horší práci s těžištěm při držení míče a v některých situacích jsme mohli udělat o krok navíc. To už se ale nejspíš projevovala únava po týdnu soustředění.
Pražská skupina byla oslabena o spoustu absencí, doplnili ji tak někteří hráči Háje+.
V této půlce jsme tahali za kratší konec, výsledek 1:1 byl spíš výsledkem nízké produktivity FA Praha.
Největší poučení pro tuhle část do sezóny tak je, že pokud chceme být úspěšní i na této frontě, je potřeba aby kluci více chodili a pracovali na tréninku s ještě větší intenzitou.
Celkově tedy můžeme hodnotit obě přípravná utkání na sezónu velmi kladně a těšíme se, jestli si kluci přenesou současnou formu i do prvního ligového zápasu proti Povltavské FA.