Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Se začátkem školního roku se vrací i naše tradiční rubrika.

Na domácích zápasech se nemusíte bát, že by vám chyběla možnost občerstvení.

Pátek 04.09.:

  • 17:00 Aritma - Starší přípravka A (2010)
  • 17:00 Aritma - Starší přípravka B (2011)

Sobota 05.09.:

  • 08:30 Mladší žáci B (2009) - TJ Praga (K Jezeru)
  • 09:30 FAAZ - Starší žáci B (2007)
  • 10:00 Neratovice-Byškovice - Starší žáci A (2006)
  • 10:15 Mladší dorost - Xaverov (K Jezeru)
  • 10:30 Muži A - Spoje (Nad Přehradou)
  • 11:00 ČAFC - Mladší přípravka B (2013)
  • 12:00 Neratovice-Byškovice - Starší žáci B (2007)
  • 13:00 Mladší žáci A (2008) - Kunratice (K Jezeru)
  • 14:00 SK Ďáblice - Mladší dorost
  • 14:00 Braník dívky - Mladší přípravka A (2012)
  • 15:00 Mladší přípravka A (2012) - SK Libuš (K Jezeru)
  • 16:00 Bohnice - Starší dorost

Neděle 06.09.:

  • 09:15 Starší přípravka A (2010) - Chodov (K Jezeru)
  • 10:00 Klánovice - Starší žáci C (2006+2007)
  • 10:00 Hostivař - Mladší žáci C (2008+2009)
  • 13:15 Mladší přípravka A (2012) - ČAFC
  • 15:00 Mladší přípravka B (2013) - ČAFC
  • 17:00 Muži B - Dubeč (K Jezeru)
  • 17:00 Mladší žáci A (2008) - SK Viktoria Žižkov (Nad Přehradou)
  • 17:00 Mladší žáci B (2009) - SK Viktoria Žižkov (Nad Přehradou)


pátek 4.9.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 285

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.10.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Mladší přípravka A (2012)
20.10.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Mladší přípravka B (2013)
24.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci A (2008)
24.10.2020, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Zbraslav
Starší přípravka A (2010)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Muži A
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci B (2009)
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci A (2008)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2012)
24.10.2020, 12:00, ZŠ Klausova UMT.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost
24.10.2020, 12:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci A (2006)
24.10.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2006+2007)
24.10.2020, 14:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci B (2007)
24.10.2020, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší žáci B (2009)
25.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2012)
25.10.2020, 09:00, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2011)
25.10.2020, 10:45, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2010)
25.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2013)