Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rozpis víkendových utkání.

Na domácích zápasech se nemusíte bát, že by vám chyběla možnost občerstvení.

Pátek 11.09.:

  • 17:00 Klánovice - Mladší přípravka A (2012)

Sobota 12.09.:

  • 08:30 Starší žáci C (2006+2007) - Dubeč (K Jezeru)
  • 09:30 Mladší dorost - Zličín (Nad Přehradou)
  • 10:00 Tempo - Muži A
  • 10:30 Starší přípravka A (2010) - ČAFC (K Jezeru)
  • 11:00 Junior - Mladší žáci A (2008) 
  • 11:00 Střešovice - Mladší přípravka A (2012)
  • 11:00 Střešovice - Mladší přípravka B (2013)
  • 12:15 Starší přípravka B (2011) - ČAFC (K Jezeru)
  • 13:00 Junior - Mladší dorost
  • 14:00 Starší žáci B (2007) - Hostivař (K Jezeru)
  • 17:00 Újezd nad Lesy - Muži B

Neděle 13.09.:

  • 10:00 Liberec - Mladší žáci A (2008)
  • 10:00 Liberec - Mladší žáci B (2009)
  • 13:00 Starší žáci A (2006) - Most (Nad Přehradou)
  • 15:00 Starší žáci B (2007) - Most (Nad Přehradou)
  • 17:00 Starší dorost - Junior (Nad Přehradou)


pátek 11.9.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 248

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci A (2008)
24.10.2020, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Zbraslav
Starší přípravka A (2010)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Muži A
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci B (2009)
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci A (2008)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2012)
24.10.2020, 12:00, ZŠ Klausova UMT.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost
24.10.2020, 12:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci A (2006)
24.10.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2006+2007)
24.10.2020, 14:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci B (2007)
24.10.2020, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší žáci B (2009)
25.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2012)
25.10.2020, 09:00, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2011)
25.10.2020, 10:45, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2010)
25.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2013)
25.10.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
Muži B
25.10.2020, 14:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Mladší dorost