Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2012: Krásný zápas

Sobotní slunečné odpoledne, dobrá nálada a chuť si zahrát fotbal.
3.kolo v So 19.9.2020 14:30
Háje UMT.
Cholupice

Přesně takové jsem měl pocity před zápasem 1HP, kdy si kluci a holky z ročníků 2012 a 2013 zahráli společně proti Cholupicím. Stejně jako bylo veselé a nadšené rozcvičení a nálada před zápasem, byl i zápas samotný. Od všech našich hráčů jsme mohli vidět nebojácné kličkování, odvážné průniky mezi více protihráčů a taky velmi povedené přihrávky na lépe postavené spoluhráče. Do toho všeho jsme přidali touhu získat co nejrychleji balón a vybíhání brankáře. Viděli jsme tak velmi hezký a vyrovnaný zápas a v pozápasovém hodnocení převládal zelený, tedy pozitivní pocit, a tak všichni odcházeli s úsměvem na tváři.

Děkuji Cholupicím za velmi vyrovnaný zápas a našim rodičům za ukázkové fandění bez pokynů a rad. Hráči si zápas odehráli po svém, po svých vlastních rozhodnutích a sami si ho užili. To já vnímám jako krok správným směrem.

sobota 19.9.2020 | Lukáš Feňa | Přečteno: 2416