FC Háje

Činnost klubu od pondělí 5.10.2020

Vážení rodiče a příznivci sportu,

Vláda s účinností ode dne 5.října 2020 od 0:00 hod. do dne 18.října 2020 do 23:59 hod.

Omezuje:
sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy tak, že se jich účastní pouze sportovci a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zázemí včetně rozhodčích a osob zajišťujících zpravodajství v počtu nepřevyšujícím 130 osob v rámci vnitřního i vnějšího sportoviště; stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy, Tzn. není možný vstup divákům!!!

Více ZDE.

Pro naše areály bude platit tento režim:

Areál K Jezeru
Do areálu K Jezeru mohou hráči využívat vchod přes modrou spodní bránu. Rodiče nejmenších mohou děti předávat u modré spodní brány trenérům a trénink mohou sledovat ze zahrádky, na kterou se dostanou přes horní modrou branku, jinde budou mít rodiče zákaz pohybu. Prostor zde bude ohraničený páskou z obou stran, za tyto pásky nemohou rodiče ani jiní návštěvníci. Předávání těch nejmenších dětí po tréninku je opět u spodní modré brány, kam s nimi po tréninku zamíří trenéři.

Areálu Nad Přehradou
Vstup pouze pro hráče a trenéry. Rodiče a jiní návštěvníci mohou počkat před brankou.

Prosíme všechny o dodržování a děkujeme za vaši zodpovědnost.

pondělí 5.10.2020 | Klub | Přečteno: 643