Ročník 2008: Zápasu chyběl jenom jeden gól

Závěrečný tlak se nepodařilo přetavit ve vítěznou branku a tak bereme pouze bod.
4:4
(1:1)
7.kolo v So 3.10.2020 14:00
Nad Přehradou T.
Admira
Diváci: 20,

Z Kobylis k nám Nad Přehradu přijela Admira, se kterou kluci v minulé sezóně prohráli 5:10 a měli jí tak co vracet. I letos se Admira pohybuje ve středu tabulky, takže pokud jsme chtěli mít šanci získat nějaké body, museli jsme odstranit chyby z Braníka.

To se více méně povedlo a je vždycky pozitivní vidět, když si z týdenního tréninkového cyklu hráči něco přenesou do zápasu. Neztráceli jsme tolik držení míče, proto jsme se dostávali i do většího tlaku než minule a nekrváceli z protiútoků.

Ze hry jsme měli mírně více, ale naše šance se nepodařilo dostatečně přetavit v branky.

Naopak jsme nabídli protihráčům góly prakticky zdarma a nechali je opakovaně jít do vedení.

Potěšující je reakce hájeckých, nikdy jsme se nevzdali a vždy do pár minut vyrovnali.

V závěru zápasu jsme zamkli Admiru pod zámek. Finální závar, kdy jsme stříleli během několika minut asi 6x z bezprostřední vzdálenosti na bránu, ale vždy někdo se štěstím vyrazil.

Bod je tak vzhledem k průběhu málo, ale hráči byli rádi i za něj, protože si znovu ověřili, že mají na to ostatní v lize prohánět.