Mladší žáci A

Ml. žáci přebor 9.kolo FC Háje JM - Bohemians 1905 3:2 (1:1)

Ml. žáci přebor 9.kolo  FC Háje JM - Bohemians 1905  3:2 (1:1)
Za sobotního mlhavého rána jsme přivítali na vlastním hřišti družstvo Bohemians 1905

Začátek utkání byl v naší režii, byli jsme rychlejší důraznější a měli více ze hry. Kluci útočili, ale nedařilo se nám úspěšně dopravit míč do soupeřovy branky. Klobouk měl ze začátku šanci, ale moc si odkopl míč a brankář soupeře zneškodnil tuto naší akci.Postupem času se hra vyrovnala. Ve 26 minutě prvního poločasu Sedli vybojoval rohový kop, ke kterému se postavil Novi. Jeho točený centr do vápna Dominik dorazil do soupeřovy branky - 1:0. Bohužel soupeř během 2 minut srovnal skóre a tak se šlo do šaten za stavu 1:1.

Druhá půle se odehrávala ve stejném gardu jako ta předchozí. Útočili jsme, ale ne a ne se nám podařit vstřelit vytoužený gól. V 10 minutě se odražený míč dostal k Ondrovi a ten vystřelil do šibenice a rázem to bylo veselejší. Vedli jsme 2:1. O dvě minuty později kopal Nezbi přímý kop, jeho střelu ve zdi někdo tečoval a brankář soupeře na ni již nestačil reagovat - vedeme 3:1. Bohužel v 15 minutě po chybě naší zálohy soupeř snížil na 3:2. Od této chvíle byla hra na obou stranách hodně nervózní. Kluci se snažili útočit z breaků, ale žádný z nich nedokázali dotáhnout k nějakému zakončení. Na druhé straně nás zachránil Lipi, který vykopával míč z brány již po překonání brankáře. Posledních 5 minut jsme odehráli tak trochu v křeči, ale body jsou doma a to se počítá.

Kluci, vidíte, že když se chce a věříte ve vítězství, tak to jde.
P.S. Zápas to byl pěkný, ale ty nervy co jsme měli.

Šn

Děkuji Davidovi, který nám po onemocnění obou brankářů v tomto týdnu přišel pomoci. Davide díky a děkuji samozřejmě i klukům za snahu a nasazení v tomto zápase.