Mladší dorost

Mladší dorost: Práce během nevšedních dnů

Mladší dorost: Práce během nevšedních dnů
Do poslední chvíle jsme věřili, že alespoň s omezením (skupinky po 6 hráčích) budeme moci fungovat na hřišti. To se nestalo, tak jsme okamžitě najeli na individuální plány.

Hráči měli k dispozici rozpis tréninků (hodně zaměřených na běh - to jsme mohli dosledovat pomocí záznamů z běžeckých aplikací), dále jsme využili možnosti se propojovat online - jednou týdně byl silový trénink a jednou jsme se snažili s kluky mluvit o aktuálních věcech, hodnocení tréninků a dalších plánech. Mnoho z mladších dorostenců si našlo cestu i na hřiště či plácek a míč nechyběl. Zpestřením byl orientační běh v lesoparku, na který někteří nezapomenou.

Vše bylo "zabaleno" do motivačního programu Fantasy ligy, kdy se celotýdenní úsilí a výkony zaznamenávaly do tabulky a v neděli byla nominace na pomyslný zápas. Mnoho hráčů jede na své morální vlastnosti a makají sami, někteří se hecovali navzájem a jiní se přidali jen občas. Celkově lze říci, že každý svého štěstí strůjce, ti, co vzali období jako výzvu a zamakali na sobě, tak na hřišti budou opět o kus dál než ti, co si udělali prázdniny.


sobota 28.11.2020 | Matěj Soucha | Přečteno: 306

Další články