Informace

Rozpis tréninků od 24.5.

Rozpis tréninků od 24.5.
Přinášíme vám rozpis tréninkových jednotek platný od 24.5. 2021

Předpřípravka 2015

Úterý: 15:30 – 16:45 Háje T.

Čtvrtek: 17:00 – 18:15 Háje T.

Předpřípravka 2014

Úterý: 16:45 – 18:00 Háje T.

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 Háje T.

Pátek: 15:30 – 16:45 Háje UMT.

Mladší přípravka 2013

Úterý: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje T.

Pátek: 16:00 – 17:30 Háje T.

Mladší přípravka 2012

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje T.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje T.

Starší přípravka 2011

Pondělí: 15:45 – 17:15 Háje T.

Středa: 16:00 – 17:30 Háje T.

Pátek: 16:00 – 17:30 Háje UMT.

Starší přípravka 2010+2011

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje T.

Čtvrtek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Starší přípravka 2010

Pondělí: 17:15 – 18:45 Háje T.

Středa: 17:00 – 18:30 Háje T.

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Mladší žáci 2009

Pondělí: 17:30 – 19:00 Háje UMT.

Úterý: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší žáci 2008+2009

Pondělí: 16:00 – 17:30 Háje T.

Středa: 16:00 – 17:30 Újezd P4 UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší žáci 2008

Úterý: 17:00 – 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší žáci 2007:

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 15:30 – 17:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší žáci 2006+2007

Pondělí: 16:00 – 17:30 Háje T.

Středa: 17:30 – 19:00 Újezd P4 UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší dorost:

Pondělí: 17:00 – 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 16:45 – 18:15 Háje UMT.

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší dorost:

Pondělí: 18:30 – 20:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje T.

Muži:

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje T.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje T.


sobota 22.5.2021 | Klub | Přečteno: 2077

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

15.6.2024, 08:30, Háje T.
FC Háje – Podolí
Mladší přípravka B (2016)
15.6.2024, 09:00, Běchovice T.
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
15.6.2024, 09:00, Běchovice T.
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
15.6.2024, 09:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
15.6.2024, 10:00, Admira T.
Admira – FC Háje
Starší žáci A (2009)
15.6.2024, 10:00, Eden UMT.
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
15.6.2024, 12:00, Admira T.
Admira – FC Háje
Starší žáci B (2010)
15.6.2024, 14:00, Schulhoffova T.
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
15.6.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – D. Počernice
Muži A
16.6.2024, 09:00, Běchovice T.
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
16.6.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Malešice
Muži B
16.6.2024, 17:00, Admira T.
Admira – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
16.6.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Sokol Třebeš
Mladší žáci A (2011)
16.6.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Sokol Třebeš
Mladší žáci B (2012)
19.6.2024, 16:00, Háje T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci B (2012)
22.6.2024, 09:00, Třebíč Open
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
22.6.2024, 09:00, Třebíč Open
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)