Mladší žáci A

ML.Žáci"C" - 11.koloFC Háje "C" - Cholupice 2:2 (1:1)

Za sobotního podzimního rána ,k nám zavítalo mužstvo Cholupic k zápasu posledního 11.kola.Šlo o umístění před zimní přestávkou,kde se na konci tabulky počítá každý bod.

Byla zde trošičku obava ,zda opět nezaspíme začátek. Ale v polovině třetí minuty Jirka perfektně zatáhl míč a vedli jsme 1:0. O čtyři minuty později posílá Petr příčnou přihrávku na Romana a ten dává vedle brány. V polovině 12.minuty kopou hosté přímák z levé strany, který David s přehledem chytá. O pět minut později Láďa špatně odkopne a dává opět vyniknout Davidovi, který chytá padáček. Po chvíli Martin Hluby dělovkou nastřelí Radka tak, že mu vyrazí dech. 4 minuty před koncem nás soupeř trestá a snižuje na 1:1 po průniku středem hřiště.

Ze začátku druhé půle jsme trochu polevili a soupeř dal vyniknout opět Davidovi. V 38.min se Jirka probojuje až před golmana,kterého bohužel nepřekoná.
Poté střídá Roman.Nastupuje Filip,který oživuje hru.Kopeme roh. Filip dává hlavou nad bránu .V polovině 45.min nepokrýváme soupeře a ten dává na 1:2. Dvě minuty nato kope Michal přímý kop z levé strany, míč si zpracuje Jirka a nekompromisně srovnává na 2:2!. Tři minuty před koncem kopeme roh,Petr dává také hlavou nad. Za minutu hraje Hluby před vápnem rukou ,ovšem soupeř střílí nad.Na závěr chci poděkovat klukům za předvedený výkon a zisku bodu.
Zvláště nutno Pochválit Davida,který mančaft výbornými zákroky podržel.

Sestava- Červený-Lustyk(Bouček)-Dupal-Římal -Černý -Turek-Muradian-Štundl-Hlubuček-Vařečka -Tesař - náhr.Kalus-Šedina -Lisý-Bouček