PRAGA - HÁJE JM D 2:4 (1:3)

V sobotním zápase jsme přijeli na hřiště Pragy do Vysočan.Nastoupili jsme v rozestavení 3-1-3.Hned v úvodu dal o sobě vědět soupeř několika střelami z dálky,které tak tak minuly naší branku.

Při jedné z nich už někteří rodiče viděli míč v naší brance,ale míč skončil na horní síti.Po pár minutách se klukům podařilo dát první gól.Jmenovitě David Novák,který dal vzápětí i druhou branku.Hra byla velice vyrovnaná. Po rohovém kopu Pragy zůstal jejich hráč nebráněn,využil šance,prostřelil našeho brankáře a dal nám gól.Do konce první půle kluci tlačili na bránu a jejich snaha se vyplatila.Třetí gól vstřelil Tony Lauricella.V druhé části hry byl soupeř velmi nebezpečný.Hra se odehrávala na středu hřiště.Tlak našich kluků opadl,když se snažili nastřelovat brankáře,který všechny střely vychytal.Naštěstí se klukům povedl krásný protiútok,kdy David Novák vytáhl míč po levé straně,nacentroval před bránu a krásný gól vstřelil Vítek Jeřábek.Do konce zápasu zbývalo ještě hodně času,kluci nechali soupeře vystřelit z dálky a tak jsme dostali druhý gól.V závěru zápasu už se kluci dostávali pouze do gólových šancí,ale ani jednu neproměnily.Tlak sopupeře byl znatelný a rodiče nervóznejší.Čas naštěstí utíkal k našemu prospěchu rychle a tak jsem udrželi stav 2:4 až do konce.