Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Znovu přinášíme rozpis zápasů na víkend.

Hájecké zápasy

Sobota 12.02.:

  • 09:00 Starší přípravka B (2012) - Háje Cup (Jedenáctka VS)
  • 09:30 Starší přípravka C (2011+2012) - Čechie Smíchov (Háje UMT.)
  • 10:00 Tempo - Starší žáci A (2007)
  • 10:00 Vestec - Mladší dorost
  • 12:30 Mladší žáci B (2010) - Sokol Kolovraty (ZL Kolovraty)
  • 15:00 Starší žáci B (2008) - Střešovice (Háje UMT.)
  • 18:00 Muži - Chodov (Háje UMT.)

Neděle 13.02.:

  • 09:00 Mladší přípravka B (2014) - Háje Cup (Jedenáctka VS)
  • 09:30 ČAFC - Starší přípravka A (2011) (ZL Kolovraty)
  • 11:30 Řeporyje - Mladší žáci A (2009) (ZL Motorlet)
  • 12:00 Starší přípravka A (2011) - FA Praha (ZL Střešovice)
  • 13:00 Mladší přípravka A (2013) - Háje Cup (Jedenáctka VS)
  • 15:00 Mladší dorost - Dukla (Háje UMT.)
  • 17:00 Starší dorost - Dukla (Háje UMT.)

ZL na Hájích

Sobota 12.02.:

  • 11:00 Sokol Králův Dvůr - Dolní Chabry
  • 13:00 Praga - Podolí

Neděle 13.02.:

  • 10:00 Mladší žáci A (2009) - Mladší žáci B (2010)
  • 11:30 Dolní Chabry - Hrusice
  • 13:00 Střešovice - Kunratice

pátek 11.2.2022 | Klub | Přečteno: 1350

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B
20.4.2024, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
20.4.2024, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
20.4.2024, 11:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.4.2024, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci B (2010)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Nad Přehradou T.
ELFA – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 14:30, Háje T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
21.4.2024, 16:30, Horní Měcholupy UMT.
Slavia Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
21.4.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší dorost A
21.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2011)