Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Tradiční rozpis.

Hájecké zápasy

Sobota 26.02.:

  • 08:30 Mladší přípravka A (2013) - Mladší přípravka B (2014) (Schulhoffova UMT.)
  • 10:00 Starší přípravka B (2012) - Zbuzany (Schulhoffova UMT.)
  • 10:00 Kolovraty - Starší přípravka A (2011) (ZL Kolovraty)
  • 10:00 Kolovraty - Starší přípravka C (2011+2012)
  • 12:30 Turnaj Říčany - Mladší přípravka A (2013)
  • 14:30 Mladší žáci A (2009) - Aritma (Háje UMT.)
  • 16:30 Mladší dorost - Milín (Háje UMT.)

Neděle 27.02.:

  • 09:00 Starší přípravka A (2011) - Dukla JM (ZL Střešovice)
  • 10:00 Aritma - Mladší žáci A (2009) (ZL Motorlet)
  • 10:00 Slavia Praha - Předpřípravka A (2015)
  • 11:00 Vyšehrad - Mladší dorost
  • 13:00 Vyšehrad - Starší dorost
  • 14:00 Stodůlky - Starší přípravka B (2012)
  • 15:00 Starší žáci A (2007) - Aritma (Háje UMT.)
  • 16:30 Turnaj Xaverov - Starší přípravka A (2011)
  • 17:15 Muži - Týnec nad Sázavou (Háje UMT.)

ZL na Hájích

Neděle 27.02.:

  • 11:30 Radošovice - Mladší žáci B (2010)

pátek 25.2.2022 | Klub | Přečteno: 418

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

30.11.2022, 16:10, Háje UMT.
Zákolany – FC Háje
Turnaj
3.12.2022, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2012)
3.12.2022, 10:00, Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Starší přípravka B (2013)
3.12.2022, 14:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2013)
3.12.2022, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Vlašim
Starší žáci A (2008)
3.12.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Vlašim
Starší žáci B (2009)
3.12.2022, 18:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Libuš
Starší dorost
4.12.2022, 10:00, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší dorost
4.12.2022, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – H. Měcholupy
Mladší přípravka A (2014)
4.12.2022, 14:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší dorost
4.12.2022, 14:30, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší žáci B (2011)
7.12.2022, 16:10, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Turnaj
10.12.2022, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
Mladší žáci A (2010)
10.12.2022, 09:00, HJM - Květňák
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2017)
10.12.2022, 09:00, Kolovraty UMT.
Viktoria Sibřina – FC Háje
Starší přípravka A (2012)
10.12.2022, 10:00, Meteor UMT.
Meteor – FC Háje
Starší dorost
10.12.2022, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Stodůlky
Starší přípravka A (2012)