Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Tradiční rozpis.

Hájecké zápasy

Sobota 26.02.:

  • 08:30 Mladší přípravka A (2013) - Mladší přípravka B (2014) (Schulhoffova UMT.)
  • 10:00 Starší přípravka B (2012) - Zbuzany (Schulhoffova UMT.)
  • 10:00 Kolovraty - Starší přípravka A (2011) (ZL Kolovraty)
  • 10:00 Kolovraty - Starší přípravka C (2011+2012)
  • 12:30 Turnaj Říčany - Mladší přípravka A (2013)
  • 14:30 Mladší žáci A (2009) - Aritma (Háje UMT.)
  • 16:30 Mladší dorost - Milín (Háje UMT.)

Neděle 27.02.:

  • 09:00 Starší přípravka A (2011) - Dukla JM (ZL Střešovice)
  • 10:00 Aritma - Mladší žáci A (2009) (ZL Motorlet)
  • 10:00 Slavia Praha - Předpřípravka A (2015)
  • 11:00 Vyšehrad - Mladší dorost
  • 13:00 Vyšehrad - Starší dorost
  • 14:00 Stodůlky - Starší přípravka B (2012)
  • 15:00 Starší žáci A (2007) - Aritma (Háje UMT.)
  • 16:30 Turnaj Xaverov - Starší přípravka A (2011)
  • 17:15 Muži - Týnec nad Sázavou (Háje UMT.)

ZL na Hájích

Neděle 27.02.:

  • 11:30 Radošovice - Mladší žáci B (2010)

pátek 25.2.2022 | Klub | Přečteno: 709

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B
20.4.2024, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
20.4.2024, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
20.4.2024, 11:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.4.2024, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci B (2010)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Nad Přehradou T.
ELFA – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 14:30, Háje T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
21.4.2024, 16:30, Horní Měcholupy UMT.
Slavia Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
21.4.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší dorost A
21.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2011)