FC Háje

Čarodějnice na Hájích

Čarodějnice na Hájích
V sobotu 30.4.2022 se můžete těšit na tradiční akci na Hájích. Kromě pálení čarodějnice, špekáčků a radosti, se samozřejmě můžete těšit i na připravená sportovní a pohybová stanoviště pro děti, kde si každý najde co ho baví a užije si spoustu zábavy.

V 17:00 všechno vypukne připravenými stanovišti pro děti na hřišti s umělou plochou v domovském areálu FC Háje JM - sportovním areálu K Jezeru. Přibližně v 18:00 skončí organizovaná zábava, ale to neznamená, že by dovádění dětí skončilo. Hřiště zůstane jejich útočištěm a všichni víme, že míče, branky a třeba i další drobné pomůcky, dětem bohatě stačí, aby si tu pravou srandu bez dospěláků užily.

V 19:00 přijde zlatý hřeb programu - pálení čarodějnice a opékání buřtů, kterých na místě bude dost pro všechny za lidový peníz.

Kolem 20:00 se můžete těšit na tradiční doprovodný program v podobě vyhlašování tomboly, nebo na diskotéku pro děti - tu poznáte hlavně díky taktně zvoleným písničkám. Od 21:00 už se bude očekávat, že děti půjdou unavené spát a pro zájemce bude Kantýna na Hájích otevřena pro afterpárty rodičů, kteří si ji jistě zaslouží.

Už teď se na všechny těšíme v sobotu 30.4.2022 od 17:00 na Hájích!

O vaší účasti nám můžete dát vědět na facebookové události:
https://fb.me/e/1QQWly4WG


pondělí 14.3.2022 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 1241

Další články