Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Tradiční rozpis.

Hájecké zápasy

Sobota 26.03.:

  • 10:00 Starší přípravka A (2011) - Dolní Počernice (Háje UMT.)
  • 10:00 Starší přípravka C (2011+2012) - Dolní Počernice (Háje UMT.)
  • 10:15 Spoje - Muži A 
  • 12:00 Starší žáci B (2008) - Libuš (Háje UMT.)
  • 14:00 Starší přípravka B (2012) - Zbuzany (Háje UMT.)

Neděle 27.03.:

  • 08:30 Mladší žáci B (2010) - Újezd P4 (Háje UMT.)
  • 10:00 Děčín - Starší dorost
  • 10:00 Starší přípravka A (2011) - Kunratice (Háje UMT.)
  • 12:15 Děčín - Mladší dorost
  • 15:00 Meteor - Mladší přípravka B (2014)
  • 15:00 Muži B - Dubeč (Háje UMT.)

ZL na Hájích

Neděle 17.03.:

  • 11:30 Střešovice - Mladší žáci B (2010)
  • 13:00 Radošovice - Mladší žáci A (2009)

sobota 26.3.2022 | Klub | Přečteno: 646

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

2.10.2022, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2008+2009)
2.10.2022, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Klánovice
Starší přípravka A (2012)
2.10.2022, 16:00, Satalice UMT.
Satalice – FC Háje
Muži B
2.10.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
Mladší dorost
2.10.2022, 16:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci A (2010)
2.10.2022, 16:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci B (2011)
7.10.2022, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka B (2015)
8.10.2022, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Uhříněves
Mladší žáci A (2010)
8.10.2022, 10:30, Háje T.
FC Háje – Kyje
Muži A
8.10.2022, 13:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2014)
8.10.2022, 13:30, Zličín UMT.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
8.10.2022, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší přípravka A (2014)
8.10.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
Starší přípravka A (2012)
9.10.2022, 10:00, Areál Olympia T.
Slavia Hradec Králové – FC Háje
Starší dorost
9.10.2022, 10:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci A (2008)
9.10.2022, 10:00, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
9.10.2022, 12:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2009)