Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rozpis na víkend.

Pátek 22.04.:

  • 17:30 Spoje - Mladší přípravka A (2013)
  • 18:45 Praga - Mladší žáci B (2010)

Sobota 23.04.:

  • 09:00 Starší přípravka A (2011) - Podolí (Háje T.)
  • 09:00 Kolovraty - Mladší žáci A (2013)
  • 09:00 Zvole - Starší přípravka C (2011+2012)
  • 10:00 Roudnice nad Labem - Starší dorost
  • 10:00 Jablonec - Mladší žáci A (2009)
  • 10:00 Jablonec - Mladší žáci B (2010)
  • 10:30 Starší přípravka B (2012) - Podolí (Háje T.)
  • 12:15 Roudnice nad Labem - Mladší dorost
  • 12:30 Xaverov - Mladší dorost
  • 14:00 Partisan Prague - Muži B
  • 16:15 Slavia Praha - Předpřípravka B (2016)

Neděle 24.04.:

  • 13:00 Starší žáci B (2008) - Neratovice-Byškovice (Nad Přehradou T.)
  • 14:45 Braník dívky - Mladší přípravka B (2014)
  • 15:00 Starší žáci A (2007) - Neratovice-Byškovice (Nad Přehradou T.)
  • 15:00 Vršovice - Mladší žáci A (2009)
  • 16:30 Admira - Mladší přípravka A (2013)
  • 17:00 Xaverov - Muži A
  • 17:00 Starší žáci C (2007+2008) - Xaverov (Háje UMT.)
  • 18:00 Admira - Mladší přípravka B (2014)


pátek 22.4.2022 | Klub | Přečteno: 946

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
Mladší přípravka A (2015)
26.5.2024, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší přípravka A (2013)
26.5.2024, 14:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost A
26.5.2024, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 15:15, Bedřichovská UMT.
Meteor B – FC Háje
Starší dorost
26.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
Muži B
27.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci A (2009)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
29.5.2024, 16:45, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka B (2014)
29.5.2024, 17:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci B (2010)
29.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
1.6.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Starší přípravka A (2013)