Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rozpis víkendových klání.

Pátek 29.04.:

  • 15:45 Mladší přípravka A (2013) - Královice (Háje UMT.)

Sobota 30.04.:

  • 08:30 Mladší žáci B (2010) - Dolní Počernice (Háje UMT.)
  • 10:00 Most-Souš - Starší žáci A (2007) 
  • 10:00 Neberte nám naši hru - Předpřípravka A (2015)
  • 10:15 Březiněves - Muži A
  • 10:15 Mladší dorost - Bílá Hora (Háje UMT.)
  • 10:30 Dolní Počernice - Starší žáci C (2007+2008)
  • 11:00 Admira - Starší přípravka A (2011)
  • 12:00 Most-Souš - Starší žáci B (2008)
  • 12:30 Mladší žáci A (2009) - Liberec (Nad Přehradou T.)
  • 12:30 Mladší žáci B (2010) - Liberec (Nad Přehradou T.)
  • 12:45 Admira - Starší přípravka B (2012)
  • 17:15 Xaverov - Mladší žáci A (2009)
  • 17:00 ČARODĚJNICE NA HÁJÍCH

Neděle 01.05.:

  • 10:15 Starší dorost - Česká lípa (Nad Přehradou T.)
  • 12:30 Mladší dorost - Česká lípa (Nad Přehradou T.)
  • 13:30 Mladší přípravka B (2014) - Hostivař (Háje T.)
  • 15:00 Mladší přípravka A (2013) - Hostivař (Háje T.)
  • 17:00 Hostivař - Muži B
  • 17:00 Starší přípravka A (2011) - Uhelné sklady (Háje UMT.)


pátek 29.4.2022 | Klub | Přečteno: 1275

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
Mladší přípravka A (2015)
26.5.2024, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší přípravka A (2013)
26.5.2024, 14:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost A
26.5.2024, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 15:15, Bedřichovská UMT.
Meteor B – FC Háje
Starší dorost
26.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
Muži B
27.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci A (2009)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
29.5.2024, 16:45, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka B (2014)
29.5.2024, 17:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci B (2010)
29.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
1.6.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Starší přípravka A (2013)