Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rozpis víkendových klání.

Pátek 13.05.:

  • 17:00 Modřany - Starší přípravka A (2011)

Sobota 14.05.:

  • 09:00 Starší žáci C (2007+2008) - Hrdlořezy (Háje UMT.)
  • 09:00 Běchovice - Mladší žáci B (2010)
  • 09:00 Dolní Počernice - Mladší přípravka A (2013)
  • 09:30 Zvole - Starší přípravka C (2011+2012)
  • 10:30 Starší žáci B (2008) - Dukla Praha (Nad Přehradou T.)
  • 10:45 Union Strašnice - Muži B 
  • 11:30 ČAFC - Mladší žáci A (2009)
  • 12:30 Starší žáci A (2007) - Dukla Praha (Nad Přehradou T.)
  • 13:30 Hostivař - Starší přípravka A (2011)
  • 13:30 Hostivař - Starší přípravka B (2012)

Neděle 15.05.:

  • 09:00 Neberte nám naší hru - Předpřípravka A (2015)
  • 10:15 Starší dorost - Seko Louny (Nad Přehradou T.)
  • 12:30 Starší dorost - Seko Louny (Nad Přehradou T.)
  • 14:00 Dukla JM - Mladší přípravka B (2014) 
  • 14:00 Starší přípravka A (2011) - Jablonec (Háje T.)
  • 16:00 Dukla JM - Mladší přípravka A (2013)
  • 16:00 Dolní Měcholupy - Starší přípravka C (2011+2012)
  • 17:00 Kyje - Muži A
  • 17:00 Mladší žáci A (2009) - Braník (Nad Přehradou T.)
  • 17:00 Mladší žáci B (2010) - Braník (Nad Přehradou T.)


pátek 13.5.2022 | Klub | Přečteno: 346

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

2.10.2022, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2008+2009)
2.10.2022, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Klánovice
Starší přípravka A (2012)
2.10.2022, 16:00, Satalice UMT.
Satalice – FC Háje
Muži B
2.10.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
Mladší dorost
2.10.2022, 16:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci A (2010)
2.10.2022, 16:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci B (2011)
7.10.2022, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka B (2015)
8.10.2022, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Uhříněves
Mladší žáci A (2010)
8.10.2022, 10:30, Háje T.
FC Háje – Kyje
Muži A
8.10.2022, 13:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2014)
8.10.2022, 13:30, Zličín UMT.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
8.10.2022, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší přípravka A (2014)
8.10.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
Starší přípravka A (2012)
9.10.2022, 10:00, Areál Olympia T.
Slavia Hradec Králové – FC Háje
Starší dorost
9.10.2022, 10:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci A (2008)
9.10.2022, 10:00, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
9.10.2022, 12:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2009)