FC Háje

Rozpis tréninků zima 2023/2024

Rozpis tréninků zima 2023/2024
Rozpis tréninků je platný od 30.10.

ROZPIS TRÉNINKŮ – ZIMA 2023/2024

Rozpis je platný od 30.10.2023

Ročník 2018:

Úterý: 16:00 – 17:00 VS11

Pátek: 15:30 – 16:30 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2017:

Úterý: 16:00 – 17:00 VS11

Čtvrtek: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Pátek: 15:30 - 17:00 Schulhoffova UMT.

Ročník 2016:

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 15:30 – 16:45/16:45 – 18:00 ZŠ Mendelova

Ročník 2015:

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Schulhoffova UMT.

Pátek: 16:30 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2014:

Pondělí: 16:30 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 16:30 – 17:30 ZŠ Květnového vítězství/16:30 – 18:00 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Ročník 2013:

Pondělí: 16:30 – 17:30 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 16:30 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství/ 16:30 – 18:00 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2012:

Pondělí: 16:00 – 17:00 ZŠ Mendelova

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2011:

Pondělí: 17:00 – 18:00 ZŠ Mendelova

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2010:

Pondělí: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Úterý: 16:30 – 17:45 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2009:

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Úterý: 17:45 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost B:

Pondělí: 18:30 – 19:30 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Mladší dorost A:

Pondělí: 17:30 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Starší dorost:

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Středa: 17:30 – 18:45 ZŠ Květnového vítězství

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Muži:

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Středa: 18:45 – 20:00 ZŠ Květnového vítězství

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.


středa 25.10.2023 | Klub | Přečteno: 1834

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

18.4.2024, 17:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B
20.4.2024, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
20.4.2024, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
20.4.2024, 11:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.4.2024, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci B (2010)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Nad Přehradou T.
ELFA – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 14:30, Háje T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
21.4.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší dorost A
21.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2011)