Hodnocení sezóny - Dorosty

Sezónu úspěšně zvládli i hájecké dorosty U16-U19.

Mladší dorost B (Filip Černík)

Jak bys zhodnotil sezónu?

Sezóna byla jedna velká zkušenost pro nás všechny – hráče, trenéry, vedení. Jelikož se (co mi paměť sahá) jednalo o první tým mladšího dorostu B, který byl oddělený od mladšího dorostu A, tak jsme se všichni hodně učili, jak s tím pracovat. Pro nás všechny obrovská zkušenost.

Jaký byl nejlepší zápas/nejlepší moment?

Pro mě byl nejkrásnějším momentem soustředění, kde jsme se s hráči měli možnost hlouběji poznat, bylo super s hráči strávit v Humpolci týden a neřešit nic jiného než jejich fotbalovou a životní cestu.

Jaká je spokojenost s umístěním?

Podzim se nám výsledkově vůbec nepovedl a hodně jsme si tím zkomplikovali další cestu, proto jsme spokojení s tím, že se na jaře dařilo více a povedlo se soutěž udržet pro další sezónu.

Co bylo v sezóně největší výzvou?

Největší výzvou bylo nastavení propojování mladšího dorostu A s mladším dorostem B pro zápasy, kdy hráči spolu netrénovali ale pak se potkávali o víkendech. Bylo to hodně specifické a zajímavé s tím pracovat a nastavovat vzhledem k tomu i tréninkový proces. Po špatném podzimu pak pro nás na jaro bylo výzvou pokusit se soutěž udržet pro příští sezónu.

Shrň sezónu jedním slovem.

Odolnost

Chtěl bys ještě něco dodat?

Děkuji všem rodičům za spolupráci a podporu po celou sezónu. Velice děkuji i trenérům mladšího dorostu A Denisu Savinovi a starších žáků A Ondřeji Machačovi za spolupráci při propojování týmů na víkendové zápasy. Děkuji všem hráčům za to, že k tréninku přistupovali v rámci svých možností s maximálním nasazením tak, jak jim to jejich nefotbalový život umožňoval, užijte si prázdniny. A v neposlední řadě nesmírné díky trenérům Ondřeji Holoubkovi, Jiřímu Rejtharovi a Karlu Jindrákovi za úžasnou spolupráci, byli velikou oporou a podporou mně i hráčům. Jelikož je to má poslední sezóna v roli hájeckého trenéra, chtěl bych zde telegraficky srdečně poděkovat všem, kteří na Hájích přikládali a přikládají ruku k dílu. Bylo mi obrovským potěšením trénovat a spolupracovat se všemi, které jsem na své hájecké cestě potkal. Moc děkuji a nesmírně si vážím důvěry, která ve mně byla vkládána, a podpory, které se mi dostávalo na každém kroku. Cítil jsem se na Hájích jako doma. Srdečné díky všem, byla to fantastická jízda! Hodně štěstí na další cestě, ať se Vám všem daří!

Mladší dorost A (Denis Savin)

Jak bys zhodnotil sezónu?

Zhodnotil bych pozitivně. Skvělá parta, super emoce, obrovský pokrok.

Jaký byl nejlepší zápas/nejlepší moment?

Je těžko vypíchnout jediný. Možná to byl jarní zápas proti Xaverovu, nevím. Měli jsme hodně krásných zápasů.

Jaká je spokojenost s umístěním?

No, mohlo by to být i lepší. Máme v sobě neustálý “hunger for more”, takže pokud to není první příčka, nejsme na 100% spokojeni.

Shrň sezónu jedním slovem.

Pokrok.

Chtěl bys ještě něco dodat?

Chtěl bych poděkovat ještě jednou hráčům a rodičům za dobrou sezónu.

Starší Dorost (Josef Kostka a Matěj Soucha)

Jak byte zhodnotili sezónu?

Sezóna byla povedená, hodnotíme jí pozitivně - vítězství v poháru, 3. místo v Pražském přeboru a postup do divize.

Jaký byl nejlepší zápas/nejlepší moment?

Vše se nastartovalo nezapomenutelným letním soustředěním, vrcholem bylo vítězství v poháru a fantastické zakončení rozlučkovým zápasem a posezením v Kantýně.

Jaká je spokojenost s umístěním?

Naším cílem bylo vyhrát Přebor, tento poslední krůček jsme nedotáhli, nakonec postup ze 3. místa do divize je pro nás, i klub, velkým úspěchem.

Co bylo v sezóně největší výzvou?

Udržet výkonnost mladého týmu U19, vypořádat se s menším počtem hráčů v kádru a na konci sezóny ustát "tlak" v podobě hry na výsledky.

Shrňte sezónu jedním slovem.

(S)PARTA

Chtěli byste ještě něco dodat?

Jednoznačně bychom chtěli poděkovat hráčům za neuvěřitelnou jízdu celou sezónou, rodičům velké díky za podporu a fandění, všem přejeme hlavně mnoho zdraví a ať se daří i dále. Děkujeme a zůstáváme s vámi! Vaši trenéři

neděle 21.7.2024 | Klub | Přečteno: 487